dzisiaj: 1042, wczoraj: 568
ogółem: 3 820 287

Naprzód pokonany!

• autor: bercikm, 2015-09-03 15:15

Nasza Chlebnia pokonała 3-1 Naprzód Stare Babice we wczorjaszym meczu wyjazdowym.

Od początku spotkania podopieczni trenera Dariusza Świderskiego osiągneli przewagę, pomimo że w składzie brakowało kilku zawodników zazwyczaj występujących w pierwszym składzie. Dość szybko, bo już w 8 minucie zdobyliśmy pierwszego gola. Na listę strzelców wpisał się Tomek Kulesza. W kolejnych minutach Chlebnia stwarzała sytuacje lecz brakowało ich skutecznego zakończenia. Blisko bramki wyrównującej Naprzód był pod koniec pierwszej połowy lecz fantastyczną obroną popisał się Karol Soćko który uratował nasz zespół przed utratą gola.

Po zmianie stron przewaga Chlebni była jeszcze bardziej wyraźna. W efekcie zdobywamy kolejne gole. Najpierw trafił w 50 minucie Kamil Świtalski a w 63 minucie Paweł Pękacz. W 78 minucie pierwsze i jak się później okazało ostatnie trafienie dla gospodarzy uzyskał Maciej Szczucki.

Odnosimy tym samym 3 zwycięstwo w lidze okręgowej. Obecnie zajmujemy 7 miejsce w tabeli. Kolejny mecz rozegramy w sobotę o godzinie 11:00. Wtedy też na Chlebni gościć i podejmować będziemy Zaborowiankę Zaborów.

Naprzód Stare Babice - LKS Chlebnia 1-3 ( 0-1 )

Bramki dla Chlebni: Tomek Kulesza, Kamil Świtalski, Paweł Pękacz

Skład Chlebni: Soćko - Piórkowski B., Piórkowski K., Dryka, Paciorkowski - Pietraszko (46 Gwardiak), Ejsmont, Bogacki (70 Sierański), Pękacz (65 Wiśniewski) - Kulesza, Świtalski