statystyki szczegółowe

Aktualności

Rezerwy również na tarczy...

• autor: bercikm, 2015-08-31 12:20

Rezerwy prowadzone przez trenera Pawła Żeglińskiego również minionnego weekendu nie zaliczą do udanych. Przegrywamy z Błękitnymi Korytów 0-3 choć wynik nie do końca wskazuje na to co oglądaliśmy na boisku.

A na nim trwał wyrównany pojedynek.  pierwszej połowie nie zaznaczyła się przewaga żadnego z zespołów. Okazji do strzelenia gola nie było za wiele a gdy już się pojawiły to brakowało skutecznego wykończenia. W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli bramek.

Druga połowa zaczęła się dla nas njagorzej jak tylko mogła. Ledwo po wznowieniu gry bład popełniła nasza defensywa a wykorzystał go zawodnik gości i od 45 minuty przegrywaliśmy 0-1. Po utracie bramki staraliśmy się odrobić straty ale w kilku doskonałych syutacjach nie udało nam się umieścić piłki w siatce bramki przeciwnika. Takiego pronblemu nie mieli gracze Błekitnych którzy po 2 kontrach zdobyli 2 gole. Tym samym pokonują naszych rezerwistów 0-3.

Pomimo takiego wyniku który mógłby świadczyć o dominacji przyjezdnych na brawa zasługuje ambitna i epłna zaangażowania postawa naszych młodych zawodników. Mieliśmy swoje okazje ale to przeciwnik tego dnia był do bólu skuteczny i wywozi z naszego terenu 3 punkty.

Kolejne spotkanie nasze rezerwy rozegrają 5 września kiedy to o godzinie 11:00 w Nowej Suchej mierzyć się będziemy z Promykiem.

LKS II Chlebnia - Błękitni Korytów 0-3 ( 0-0 )

Skład Chlebni: Przygoda - Michałowski - K.Piórkowski ( '46 Furdyna) - Świderski - Włodarczyk - Zwierzchowski - Wintmiller ( '70 Wiśniewski) - Pietraszko ('46 Sierański) - Chłystek - Nagraba ('50 Zych) - Michalski