dzisiaj: 83, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 493

Perła lepsza od LKS-u...

• autor: bercikm, 2015-08-31 11:31

Niestety drugiej porażki doznali podopieczni trenera Dariusza Świderskiego w rozgrywkach tegorocznej ligi okręgowej. Po meczu pełnym walki przegrywamy z liderem, Perła Złotokłos 1-4.

W pierwszej połowie trwała wyrówana gra. Żadna ze stron nie chciała się zbytnio okdryć czego efektem mało sytuacji podbramkowych. W 35 minucie mieliśmy rzut roźny lecz po jego wykonaniu piłke przejeli goście i w wyniku przeprowadzonej zabójczej kontry zdobyli bramkę. Co ciekawe, według badań właśnie po rzucie rożnym częściej zespół go wyknoujący traci bramkę z kontry niż strzela po tym stałym fragmencie gry... Do końca połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron w pierwszych minutach kolejna kontra Perły kończy się  gole dla tego zespołu. Na domiar złego w 53 minucie tracimy Krzysztofa Bogackiego który zostaje ukarany przez sędziego czerwoną kartką po wcześniejszych 2 żółtych. Pomimo gry w osłabieniu udaje nam się zdobyć bramkę kontaktową. Faulowany w polu karnym Perły był Michałek Małek. Na gola zamienił rzut karny Grzesiek dryka. Pomimo ambitnej postawy zespół Chlebni traci kolejne 2 bramki które ustalają wynik meczu na 1-4.

Szkoda straconych punktów i szansy na ich zdobycie. Jednak skupiamy się nad tym co przed nami. A okazja do rehabilitacji nadarza się w już w środę. W Zielonkach mierzyć się będziemy z Naprzodem Stare Babice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

LKS Chlebnia - Perła Złotokłos 1-4 ( 0-1 )

Bramka dla Chlebni: Grzegorz Dryka

Skład Chlebni: Soćko - Piórkowski B. (73 Pietraszko), Dryka, Ejsmont (80 Sierański), Paciorkowski - Małek, Bogacki, Szulowski, Pawlikowski (30 Piórkowski K.) - Kulesza, Świtalski