Pierwsza ligowa porażka...

• autor: bercikm, 2015-08-27 10:55

Niestety wysoką przegraną 1-5 zakończyło się wczorajsze spotkanie naszej Chlebni z Unią Warszawa.

Od początku gsopodarze wykazywali się większą determinacją i walecznością. Chlebnia miała problem z rozegraniem piłki gdyż błyskawicznie przy każdym naszym zawodniku do którego została zagrana futbolówka był już gracz przeciwnika. Unia piłkarsko nie była lepszym zespołem ale bardziej jej zależało na zwycięstwie. Nie zmienia to faktu że Chlebnia zagrała źle a gospodarze każdy błąd bezlitośnie wykorzystywali. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Tomek Kulesza.

Szkoda straconych punktów gdyż ich koplmet pozwoliłby wskoczyć na pozycję lidera. Ten sezon jednak pokazuje że liga okręgowa będzie bardzo wyrównana i tak naprawdę każdy z każdym będzie mógł wygrać. Kolejne spotkanie podopieczni trenera Dariusza Świderskiego rozegrają w niedzielę kiedy to o godzinie 17:00 na Chlebni gościć i podejmować będziemy Perłę Złotokłos. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie!

W barwach naszego zespołu zagrał Krzysztof Mazur, bramkarz który w przeszłości bronił naszych barw. Trzeba zaznaczayć że Krzysiek przy straconych bramkach nia miał za wiele do powiedzenia.

Unia Warszawa - LKS Chlebnia 5-1

Skład Chlebni: Mazur - Pawlikowski (75 Pietraszko), Ejsmont, Dryka, Paciorkowski - Piórkowski M.,Kierzkowski (46 Pękacz), Bogacki (60 Szulowski), Małek (46 Piórkowski B.) - Świtalski, Kulesza