Pomeczowe wypowiedzi trenerów!

• autor: bercikm, 2015-08-16 22:57

W rozwinięciu wiadomości dostępne są pomeczowe wypowiedzi trenerów odnośnie spotkania naszej Chlebni a SEMP-em Ursynów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich treścią. Odpowiedzi na pytania udzielali: Łukasz Jasiński ( SEMP ) oraz Dariusz Świderski ( Chlebnia ).

Wywiad przeprowadził: Marcin Wojciechowski.

Dariusz Świderski ( LKS Chlebnia )

1) Jak oceniasz przebieg spotkania?

Myślę, że z przebiegu meczu, a przede wszystkim biorąc pod uwagę ilość sytuacji stuprocentowych zasłużyliśmy na zwycięstwo może nawet bardziej okazałe. Chociaż trzeba przyznać, że drużyna SEMPa również miała swoje szanse i momentami przeważała na boisku.

2) Czy SEMP czymś Ciebie zaskoczył?

Wiedzieliśmy, że drużyna z Ursynowa ma młodych zawodników, którzy będą dużo pracować na boisku i tak też było. Myślę, ze zrobią dużo niespodzianek w naszej lidze.

3) Pierwszy mecz wygrany. Myślisz że zwycięstwo pozwoli jeszcze bardziej uwierzyć w swoje umiejętności i dodać siły na następne mecze?

Duże roszady kadrowe podczas okresu przygotowawczego sprawiły, że nie do końca mogliśmy być pewni naszej dyspozycji ale tak, teraz z każdym meczem powinno być coraz lepiej.

4) O co walczy Chlebnia w tym sezonie?

Chlebnia walczy o spokojny byt w lidze okręgowej. W tym sezonie w związku z reorganizacją trzeba zająć miejsce w pierwszej 6 i to chcielibyśmy osiągnąć.

Łukasz Jasiński ( SEMP Warszawa )

1) Jak Pan ocenia przebieg spotkania?

Żałujemy że nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji które w tym meczu mieliśmy. Mogliśmy to my zdobyć bramkę na 2-1 a zrobił to przeciwnik. Był to zacięty mecz w którym każdy wynik nie byłby żadną niespodzianką.

2) Czy Chlebnia czymś Pana zaskoczyła?

Szczerze to mnie nie zaskoczył. Graliśmy w okresie przygotowawczym wiele sparingów z zespołami IV ligi jak i okręgówki i mogę stwierdzić że zespół Chlebni był jak najbardziej do ogrania.

3) O co walczy w tym sezonie SEMP Warszawa?

Chcemy się spokojnie utrzymać w lidze okręgowej. Dodatkowo ogrywać naszą zdolną młodzież. Dzisiaj w meczu wyszło 11-stu młodzieżowców z rocznika 95 i 96 a także zawodnik nawet z rocznika 1998 więc szczególnie o to nam właśnie chodzi.