Remis pierwszej drużyny z Osuchowem

• autor: bercikm, 2015-08-09 21:48

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie naszego pierwszego zespołu dowodzonego przez trenera Dariusza Świderskiego przeciwko LKS-owi Osuchów.

Mecz od początku był wyrównany. Nie uświadczyliśmy w nim szalonego tempa ale nie mogło być inaczej. Już o godzinie 9 rano kiedy rozpoczynał się mecz warunki atmosferyczne dalekie były od optymalnych. Było bardzo duszno i gorąco. Lepiej w tych warunkach odnaleźli się gracze przyjezdni którzy jako pierwsi zdobyli gola. Ten niekorzystny rezultat utrzymał się do zakończenia pierwszej połowy.

Po zmianie stron Chlebnia dążyła do wyrównania. Sztuka ta udała się nam po golu zawodnika testowanego. Niestety radość nie trwała długo gdyż ponownie to Osuchowianie objęli prowadzenie. Utrata gola nie podłamała naszych graczy którzy ponownie przejęli inicjatywę i ponownie doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Paweł Pękacz.

Skład Chlebni: Rybus - Pawlikowski, Ejsmont, Paciorkowski, Piórkowski B. - Grochowalski, Kierzkowski, Kulesza, Małek - Piórkowski M.,Bogacki. Zagrali także: Pękacz, Zdulski, Szulowski, Dryka.