W sobotę na Chlebni z Osuchowem!

• autor: bercikm, 2015-08-06 15:10

W najbliższą sobotę o godzinie 9:00 na nowym obiekcie Chlebni będziemy gościć i podejmować LKS Osuchów. Gracze gości w poprzednim sezonie do samego końca walczyli o promocję do wyższej ligi. Niestety do historycznego zdarzenia nie doszło gdyż w lidze zajęli 3 miejsce. Trzeba jednak zaznaczyć że ta pozycja i  tak jest najlepszym osiągnięciem tej drużyny. W sezonie 2015/2016 warto zwrócić uwagę na ten klub bo na pewno zaliczać się będzie do jednego z faworytów w A-klasie.

Jak na tle takiego rywala wypadnie Chlebnia? To LKS jako zespół ligi okręgowej jest faworytem tego meczu. Po nim prawdopodobnie podamy Państwu personalia graczy którzy wzmocnią nasz zespół w nowym sezonie. Wiemy już na pewno że drużynę opuszczają: Wiktor Żegliński, Kamil Wójcik a także Rafał Dwórzyński.

Przypominamy początek spotkania w sobotę o godzinie 9:00. Zapraszamy!