Juniorzy też zwycięscy!

• autor: bercikm, 2015-06-15 13:45

Podopieczni trenera Pawła Żeglińskiego odnieśli szóstą z rzędu wygraną ( juniorzy rocznik 1999 )  pokonując na własnym boisku Warszawską Akademię Piłki Nożnej 8:3 (4:1). Spotkanie ze stołeczną ekipą było ostatnim dla naszej drużyny meczem w tym sezonie , ale by można było go ocenić trzeba poczekać do ostatniej kolejki, która rozegrana zostanie za tydzień . W niej bowiem Olimpia Warszawa zmierzy się z KS Konstancin i jeśli wygra wyprzedzi nas w tabeli i awansuje do ligi wojewódzkiej, jeśli zaś straci punkty to awans wywalczymy My. Szkoda straconych punktów w Laskach i Milanówku bo gdybyśmy uzbierali choć jeden więcej to już dziś świętowalibyśmy awans...a tak pozostaje nam tylko trzymanie kciuków za Konstancin. Szkoda tym większa , że od rundy rewanżowej zmieniliśmy się diametralnie. Na sześć spotkań, odnieśliśmy komplet zwycięstw przy bilansie bramkowym 31:5, co pokazuje potencjał jaki posiada nasz zespół.

LKS CHLEBNIA - WAPN 8:3 (4:1)
Bramki: Omieciński x3, Tryniszewski x2, Żakowski, Zwierzchowski, Patanowski