Nabór rocznika 2009/2010 !!!

• autor: bercikm, 2015-06-01 10:19

Ludowy Klub Sportowy Chlebnia ogłasza nabór do nowo powstałego rocznika 2009/2010!!!

Drogi rodzicu, młody piłkarzu! Teraz przed Tobą doskonała szansa do rozpoczęcia przygody z magicznym światem futbolu, w którym będziesz mógł poczuć się wyjątkowo!

Tylko u nas, tylko w Chlebni będziesz mógł zdobywać umiejętności które w przyszłości doprowadzą Ciebie na szczyt. Chcesz być Messim, Ronaldo a może Lewandowskim? Już dziś zacznij spełniać swoje marzenia i rozpocznij przygodę z naszym klubem! Gwarantujemy zaangażowanie, brak czasu na nudę, w zamian wszechobecne zabawy z piłką pod okiem doświadczonego trenera!  Trener z uprawnieniami szkolenia metodą Coerver Coaching!

Zapraszamy! Kontakt: trener: Marcin Wojciechowski: 510-599-364

Czekamy właśnie na Ciebie! Treningi odbywają się we wtorki w godzinach 19:00-20:15 na orliku za halą sportową w Grodzisku oraz w niedzielę w godzinach 19:00-20:00 na orliku w Łąkach przy ulicy Poniatowskiego w Grodzisku.

Emotikon smil