Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2015-05-29 15:01

Koniec sezonu coraz bliżej, jednak oznacza on tylko tyle że jesteśmy coraz bliżsi poznania ostatecznych rozstrzygnięć w ligach w których występują nasi gracze.

Pierwszy zespół jutro na Chlebni o godzinie 11:00 gościć i podejmować będzie Koronę Góra Kalwaria. Zespół naszego najbliższego przeciwnika w tabeli ligi okręgowej zajmuje obecnie 14 miejsce i do końca musi walczyć o pozostanie w gronie zespół w lidze okręgowej. W dotychczas rozegranych 26 spotkaniach Korona wywalczyła 22 punkty. Bilans zespołu to: 6 zwycięstw, 4 remisy i 16 porażek. Bramkowy: 43 gole strzelone i 61 stracone. W ostatnim meczu ligowym gracze z Góry Kalwarii pokonali na własnym obiekcie Perłe Złotokłos 2-0. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Chlebnią a Koroną lepszy okazał się nasz LKS wygrywając pewnie 5-0. Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Chmiel zaś asystować mu będą Panowie Eliasz oraz Włodarczyk.

W niedzielę o godzinie 16:00 w Cegłowie nasze rezerwy mierzyć się będą z Sokołem Budki Piaseckie który swoje mecze właśnie rozgrywa w Cegłowie. Sokół to 14 drużyna A-klasy. W dotychczas rozegranych 26 spotkaniach piłkarze z Budek Piaseckich wywalczyli 19 punktów. Bilans zespołu to: 5 zwycięstw, 4 remisy i 17 porażek. Bilans bramkowy: 42 gole strzelone i 77 straconych. W ostatnim meczu ligowym Sokół przegrał z rezerwami Mszczonowianki Mszczonów 2-6. W pierwszym meczu pomiędzy podopiecznymi trenera Dariusza Świderskiego a Sokołem lepszy okazał się LKS wygrywając 5-0. Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Trawiński. Asystować mu będą Panowie Ozimek i Wichowski.

W niedziele natomiast, na boisku w Chlebni (godz.11.00) swoje derby rozegra rocznik 1998. Dla tego zespołu mecz z Milanem , z którym na wyjeździe wygraliśmy 3:1 będzie pojedynkiem o 4 czwarte miejsce w tabeli , a tym samym sposobem na poprawienie humorów po wysokiej porażce w weekend w Raszynie (8:0) . W tamtym spotkaniu dysponowaliśmy jednak bardzo mocno okrojonym składem, złożonym w większości z dużo młodszych zawodników.

Sobotnie spotkanie rocznika 1999 z KS Konstancin na prośbę gości rozegrane zostanie 3.06.2015 roku o godzinie 18.30 w Chlebni.

U-10 Mecz ligowy z KS Teresin. Termin: 31.05.2015 godz. 12.30. Zbiórka: godz. 11.00 na Chlebni, jedziemy autokarem.

Powołania: Mikołaj Pawlak, Marcin Kuźbida, Kuba Konopa, Mikołaj Meszka, Jerzy Rak, Piotr Golędzinowski, Staś Kania, Kuba Szymański

Turniej w RaszynieTermin: 31.05.2015. Zbiórka: godz. 9.15 stadion KS Raszyn ul. Sportowa 30

Powołania: Grupa Zielona (R2005) + Oskar Melich, Adam Szmaus, Kuba Bęczyński, Filip Bielak, Przemek Buciak, Patryk Baka, Bartosz Dżugała, Kacper Nieszporek, Bartek Kochanowski, Jan Szymański, Kuba Sołoducha, Kacper Bloch. W turnieju wystawiamy dwie drużyny

U-11 Mecz ligowy ze Zniczem Pruszków. Termin: 31.05.2015 godz. 17.00. Zbiórka: godz. 16.15 na Chlebni