dzisiaj: 260, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 352

Rezerwy remisują w Feliksowie

• autor: bercikm, 2015-05-28 15:27

Rezerwy Chlebni zremisowały we wczorajszym wyjazdowym meczu ligowym 1-1 z Piastem Feliksów. Początek spotkania należał do miejscowego Piasta który stwarzał groźne sytuacje do zdobycia gola. Sztuka ta udała się gospodarzom w 20 minucie. Chlebnia czekała na okazję do kontrataku i taka nadarzyła się w w 35 minucie. Gola wyrównującego zdobył Paweł Pękacz.

Po zmianie stron gra się wyrównała lecz żaden zespół nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Wywalczony punkt powoduje że w tabeli zajmujemy obecnie 8 miejsce.

W najbliższej kolejce ligowej rozegramy kolejny mecz na wyjeździe. W weekend zmierzymy się z Sokołem Budki Piaseckie. Dokładny termin rozegrania tego spotkania podany zostanie w najbliższym czasie.

Skład LKS-u II Chlebnia: Soćko - Przygoda B, (46 Boryń R.) Michałowski, Piórkowski K., Karpiński Kamil - Zwierzchowski, Pietraszko Sierański, Furdyna (46 Wiśniewski) - Chłystek (80 Piórkowski J.), Pękacz