statystyki szczegółowe

Aktualności

Lesznowola pokonana!

• autor: bercikm, 2015-05-16 23:00

Podopieczni trenera Rafała Smalca zdaje się gorsze chwilę mają już za sobą. W dniu dzisiejszym odnosimy kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując FC Lesznowolę 4-1.

Od początku Chlebnia przejęła inicjatywę spychając gości do obrony. To nasi gracze lepiej operowali piłka i mieli przewagę w posiadaniu piłki jak i stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Pierwszego w 20 minucie zdobył Michał Małek. Zdobyta bramka uśpiła nieco naszą czujność co skrzętnie wykorzystali goście strzelając gola wyrównującego. Jednak stracona bramka jeszcze bardziej rozsierdziła naszych graczy którzy coraz mocniej atakowali bramkę gości. Efektem kolejne strzelane gole. Najpierw piłkę w siatce umieścił w 33 minucie Wiktor Żegliński dla którego była to 12 bramka w sezonie a w 36 minucie prowadzenie podwyższył Bartek Wieteska.

Po zmianie stron gra nieco się wyrównała. Chlebnia miała dobry rezultat a gracze z Lesznowoli nie mieli za bardzo pomysłu jak grać i zdobywać kolejne gole. Jeszcze jednego zdobyli nasi gracze a dokładnie uczynił to w 87 minucie Mateusz Piórkowski. Tym samym odnosimy zasłużone i wysokie zwycięstwo 4-1 nad FC Lesznowolą.

Obecnie zajmujemy 4 miejsce w tabeli. Mamy jeszcze kilka meczy do rozegrania i kto wie co się stanie w przypadku kolejnych zwycięstw. Nadal walczymy i zobaczymy co ta walka nam przyniesie na koniec sezonu.

Następny mecz rozegramy w Brwinowie z miejscowym Naprzodem. Termin rozegrania tego spotkania zostanie podany w najbliższym czasie.

LKS Chlebnia - FC Lesznowola 4-1 ( 3-1 )

Bramki: Michał Małek, Wiktor Żegliński, Bartek Wieteska oraz Mateusz Piórkowski

LKS: Dworzyński - Paciorkowski, Dryka, Świderski, Wójcik - Małek (80 K. Piórkowski) Kulesza, Wieteska (88 Sierański), Szulowski (65 Ejsmont), M. Piórkowski - Żegliński