dzisiaj: 548, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 640

Błękitni pokonani!

• autor: bercikm, 2015-05-11 10:57

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego odnieśli niezwykle cenne i prestiżowe zwycięstwo 3-1 nad Błękitnymi Korytów.

Lepiej spotkanie rozpoczęła Chlebnia. Już w 5 minucie doskonałą sytuację miał Bartek Piórkowski który jednak uderzył piłkę tak że przeleciała nad bramką gości. W kolejnych minutach Błękitni stworzyli kilka akcji po których jednak nadal mieliśmy wynik remisowy. W 11 minucie pierwszą bramkę zdobył LKS. Na listę strzelców wpisał się Bartek Piórkowski. W 28 minucie ponownie gola zdobył po podaniu Marcina Zdulskiego Bartek Piórkowski. Do końca pierwszej połowy która była rozgrywana w dobrym tempie wynik nie uległ już zmianie.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli nasi gracze którzy już w 53 minucie zdobyli kolejnego gola. Strzelcem...Bartek Piórkowski! Asystę ponownie zaliczył Zdulski. Od 70 minuty meczu goście grali w 9-tkę. Przyczyną takiego stanu rzeczy były czerwone kartki. Pomimo gry w osłabieniu Błękitni przejęli inicjatywę której efektem był gol zdobyty przez tą drużynę. Na listę strzelców wpisał się w doliczonym czasie gry Tomasz Wójcik.

Cieszy kolejne z rzędu zwycięstwo. Warto odnotować 3 zdobyte gole przez Bartka Piórkowskiego. Mamy nadzieję że w kolejnych meczach nasz zespół będzie nadal tak skuteczny. A następny mecz rozegramy w Osuchowie z tamtejszym LKS-em. Dokładny termin tego spotkania zostanie podany w najbliższym czasie.

Zdjęcia z meczu LKS-u z Błękitnymi Korytów dostępne są na stronie klubu z Korytowa ( Autorem zdjęć jest Pan Błażej Kuźmiński ):

LKS II Chlebnia - Błękitni Korytów 3-1 ( 3-0 )

Bramki: Bartek Piórkowski x3

Skład LKS II Chlebnia: Starbała, Pietraszko, Wiśniewski-żółta, Zdulski, Kierzkowski(72’Jan Piórkowski), Krzysztof Michałowski-żółta, Karpiński(45’Sierański-żółta), Kamil Piórkowski, Bartłomiej Piórkowski(75’Kwiecień), Szulowski, Zwierzchowski

Skład Błękitnych: Filipek, Olas, Kołosowski, Soból, Słomowicz, Odolczyk, Tomasz Michałowski(45’Obłąkowski), Kiełb(60’Łojszczyk), Zawiślański, Gontarz(74’Wójcik), Kajetaniak(29’Kowalski)