dzisiaj: 534, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 944

Przełamanie Chlebni!

• autor: bercikm, 2015-05-11 10:43

Nareszcie! Podopieczni trenera Rafała Smalca w końcu zwyciężyli i zdobyli 3 punkty. W sobotnim meczu w Warszawie okazaliśmy się lepsi od miejscowej Przyszłości wygrywając 1-4. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Bartek Wieteska, Michał Małek, Tomasz Kulesza oraz Wiktor Żegliński.

Od początku uzyskaliśmy przewagę, w pełni kontrolując to co się dzieje na boisku. Nasz zespół wyglądał jak drużyna i każdy wiedział jak ma grać. Jednak w 9 minucie to gospodarze wyszli na prowadzenie. Gola zdobył Mateusz Najder. Odpowiedź Chlebni przyszła w 28 minucie kiedy to gola wyrównującego zdobył Bartek "Wietes" Wieteska. W 35 minucie podyktowany rzut karny na gola zamienił Tomek Kulesza. W 45 minucie trzeciego gola dla naszej drużyny zdobył Michał Małek.

Po zmianie stron nadal lepiej w piłkę grała Chlebnia. Nie zmieniła tego nawet czerwona kartka Daniela Paciorkowskiego który po 2 upomnieniach w postaci żółtego kartonika musiał prezedwcześnie udać się do szatni. Pomimo gry w osłabieniu LKS stwarzał kolejne okazje do strzelenia gola. W 82 minucie Wiktor Żegliński ustala wynik spotkania na 4-1 dla naszego zespołu.

Cieszy zwycięstwo i dobra gra oraz to że zespół w tym meczu wyznawał zasadę "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Awansowaliśmy na 4 pozycję w tabeli i mamy nadzieję że co najmniej ją utrzymamy do końca sezonu a kto wie, może będzie jeszcze lepiej...?

Kolejny mecz rozegramy na Chlebni w sobotę 16 maja o godzinie 11:00. Gościć i podejmować wtedy będziemy FC Lesznowole.

Przyszłość Włochy - LKS Chlebnia 1:4

Bramki: Mateusz Najder 9 - Bartłomiej Wieteska 28, Tomasz Kulesza 35 (rzut karny), Michał Małek 45, Wiktor Żegliński 82

Żółte kartki: Przemysław Bałajzy, Welk, Szczepański - Paciorkowski, Dryka

Czerwona kartka: Paciorkowski (71, za dwie żółte)

Widzów: 70

Przyszłość: Bołotowicz - Najder, Welk, Piotr Bałajzy, Szczepański (62 Mrozik) - Kawalec (83 Chudzyński), Ćwiąkała, Przemysław Bałajzy (57 Łazarczyk), Nowak (71 Świtkiewicz) - A. Bałajzy, Sypuła

LKS: Dwórzyński - B. Piórkowski (46"Dryka), Świderski, Paciorkowski,Wójcik - Wieteska, Ejsmont (75 K. Piórkowski), Kulesza, M. Piórkowski - Żegliński, Małek