dzisiaj: 302, wczoraj: 1090
ogółem: 3 820 637

Rezerwy ponownie zwycięskie!

• autor: bercikm, 2015-05-04 14:59

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego kontynuują zwycięską serię! Tym razem pokonujemy UKS GOSiR Stare Babice 1-4!

Od początku mecz ułożył się po naszej myśli. Już w 4 minucie ostrzeżenia gospodarzom udzielił Norbert Sieczka którego strzał trafił w poprzeczkę. W 6 minucie Chlebnia nie ostrzegała, a strzelała. Pierwszego gola na szczeblu seniorskim zdobył Piotrek Furdyna. Ten sam zawodnik minutę później był faulowany w polu karnym UKS-u. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł doświadczony Przemek Kierzkowski i po chwili prowadziliśmy już 0-2. Kilka minut później trwa festiwal bramek w wykonaniu naszej drużyny. Bardzo ładne uderzenia z dystansu na gola zamienił Norbert Sieczka. W ciągu 10 minut zdobyliśmy 3 gole! Po nich gra się wyrównała. Pod koniec tej odsłony gospodarze zdobyli jak się później okazało gola honorowego.

Po zmianie stron Chlebnia dołożyła jeszcze jednego gola. Mecz debiutanckich bramek można powiedzieć tego dnia mieliśmy w Starych Babicach gdyż gola zdobył młody Piotrek Chłystek. Do końca meczu kontrowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku aczkolwiek nie ustrzegliśmy się błędu. W 90 minucie interwencja we własnym polu karnym skutkuje czerwoną kartką dla Karola Soćko. Rzut karny jednak wybronił normalnie grający w polu Kamil Karpiński.

Wygrywamy kolejny mecz! Na uwagę zasługują kolejne dobre występy i zdobyte bramki przez naszych młodych piłkarzy: Piotrka Chłystek i Piotrka Furdynę. Czekamy na kolejne występy i bramki!

Kolejny mecz rezerwy rozegrają na własnym obiekcie przeciwko Błękitnym Korytów w sobotę o godzinie 11:00 Zapraszamy!