Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2015-04-30 13:20

Przed nami długi weekend majowy. Jednak dla naszych sportowców nie oznacza on odpoczynku. Wręcz przeciwnie. Wszystkie nasze drużyny czekają ciekawe spotkania. O naszych najmłodszych już wspomniano. Teraz czas na tych trochę starszych.

W Święto pracy, 1 maja o godzinie 11:00 na Chlebni pierwszy zespół mierzyć się będzie z UMKS-em Piaseczno. Podopieczni trenera Rafała Smalca spróbują zdobyć dawno niewidziane 3 punkty. Czy im się to uda? Jutro o wszystkim się przekonamy. UMKS Piaseczno to 7 zespół ligi okręgowej. W chwili obecnej drużyna ta ma 34 punkty zgromadzone na swoim koncie. Złożyło się na nie: 10 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek. Bilans bramkowy: 49 goli strzelonych i 40 straconych. W ostatnim meczu ligowym UMKS zremisował 1-1 z Perłą Złotokłos. W pierwszym meczu pomiędzy drużynami Chlebni i UMKS-u w Piasecznie lepszy okazał się nasz LKS pokonując przeciwnika 1-4. Liczymy na powtórkę w dniu jutrzejszy! Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Trawiński zaś asystować mu będą Pan Ozimek i Grzybowski. Obserwatorem spotkania będzie Pan Kołodziejski.

W niedzielę 3 maja o godzinie 17:00 w Starych Babicach rezerwy Chlebni powalczą o kolejne 3 punkty w meczu z miejscową UKS-em GOSiR. Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego będą chcieli pójść za ciosem i spróbują zdobyć kolejny komplet punktów. UKS zajmuje 11 miejsce w tabeli A-klasy. Na koncie tej drużyny są 22 zdobyte punkty. Bilans: 6 zwycięstw, 4 remisy i 11 porażek. Bramkowy: 57 goli strzelonych i 58 straconych. W ostatnim spotkaniu zespół ze Starych Babic przegrał we Mszczonowie z tamtejszymi rezerwami Mszczonowianki 3-1. W pierwszym spotkaniu pomiędzy drużyną LKS-u a UKS-u lepsza okazała się nasza Chlebni, wygrywając 3-0. Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Bieniek. Asystować mu będą Panowie Szczęsny oraz Hermakowicz.

W zaległym spotkaniu rocznik młodzieżowy którego trenerem jest Paweł Żegliński niestety uległ Milanowi Milanówek 1-4.

Serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn!

: MW