Akademia wyrusza po sukcesy!!!

• autor: bercikm, 2015-04-28 15:03

W weekend majowy naszych najmłodszych piłkarzy czeka wiele ciekawych i niezwykle prestiżowych zmagań sportowych.

Najpierw w dniach 1-3 Maja rocznik 2005 weźmie udział w silnie obsadzonym turnieju w Czaplinku organizowanym przez tamtejszy Iras. Mecze rozgrywać się będą na stadionie Lecha Czaplinek. Ambasadorami tejże imprezy są: Marcin Dorna ( trener reprezentacji Polski U-21 ) oraz Bartłomiej Zalewski ( trener reprezentacji Polski U-16 )  rozwinięciu wiadomości dostępny plakat promujący imprezę jak i wstępny harmonogram turnieju.

W weekend majowy rocznik 2006 weźmie udział w Poznańskim turnieju "Pomartech" gdzie będzie rywalizował z innymi drużynami z Polski jak i z Niemiec. W rozwinięciu wiadomości terminarz rozgrywek dla naszej grupy!

Rocznik 2006 również bierze udział w turnieju "Deichmann Cup". Występujemy w turnieju jako drużyna Meksyku. Dotychczas pokonaliśmy Portugalię 9-1 oraz Paragwaj 3-0! W niedługim czasie przed nami kolejne mecze!

Naszym przyszłym gwiazdom piłki nożnej życzymy powodzenia! Godnie reprezentujcie i sławcie nasz Klub!!! Jesteśmy z Wami!

nowa-galeria-6093514.jpg nowa-galeria-6093515.jpg iras-czaplinek-6093516.jpg