dzisiaj: 69, wczoraj: 167
ogółem: 3 817 895

Rezerwy lepsze od Ołtarzewa!

• autor: bercikm, 2015-04-27 08:54

Niepowodzenie pierwszego zespołu ( bo za takie trzeba uznać tylko remis z Sarmatą ) nie może przysłonić dobrego wyniku jaki osiągnął nasz zespół rezerwowy. Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego pokonali w sobotnim meczu ligowym na Chlebni UKS Ołtarzew 3-0!

Jedynie początek meczu można uznać za wyrównany. Jednak z każdą kolejną upływającą minutą przewagę zaczął uzyskiwać nasz LKS. Efektem gole strzelane przez nasz zespół. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Bartek Wieteska który wykorzystał dobre podanie Przemka Kierzkowskiego. Prowadzenie podwyższył Adam Sierański który zdobył gola świetnym strzałem z 20 metrów. Kolejnego, trzeciego gola zdobył Bartek Piórkowski który ustalił wynik w tej połowie.

Po zmianie stron nasza przewaga nie podlegała żadnej dyskusji. Jednak z niej nie mieliśmy już żadnej korzyści w postaci zdobytych kolejnych goli. Wygrywamy zatem 3-0!

Na uwagę zasługuje debiut w rozgrywkach seniorskich naszych wychowanków do niedawna regularnie występujących w zespole juniorów których trenerem jest Paweł Żegliński. Mowa tutaj o zawodnikach: Piotrek Furdyna, Piotrek Chłystek i Janek Piórkowski. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych występów w seniorach!

Skład LKS-u:Soćko Karol - Przygoda Barek, Michałowski Krzysiek, Piórkowski Kamil, Piórkowski Baretek (46 Kwiecień Mateusz) - Wiśniewski Łukasz - Sierański Adam, Wieteska Bartek (46 Chłystek Piotr), Zwierzchowski Michał (46 Furdyna Piotr) - Kierzkowski Przemek (60 Piórkowski Jan), Sieczka Norbert