statystyki szczegółowe

Aktualności

Chlebnia lepsza od Relaxu

• autor: bercikm, 2015-04-13 11:42

Rezerwy Chlebni prowadzone przez trenera Dariusza Świderskiego pokonały w meczu rozgrywanym na Chlebni Relax Radziwiłłów 2-0. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Arek Bojara oraz Maciek Pietraszko.

Mecz od samego początku bardzo dobrze się ułożył dla naszej ekipy. Już w pierwszej akcji Bojara zdobywa dla nas gola. W kolejnych minutach przewaga LKS-u nie podlegała dyskusji lecz nic konkretnego z niej nie wynikało. Do przerwy wygrywaliśmy skromnie 1-0.

Po zmianie stron gra nieco się wyrównała. Obydwie drużyny miały swoje okazje do zdobycia gola lecz podobnie jak w pierwszej połowy szwankowała skuteczność. W 88 minucie meczu wynik ustala Maciek Pietraszko.

Kolejny mecz rezerwiści rozgrywać będą na wyjeździe. W Grodzisku w spotkaniu derbowym mierzyć się będziemy z rezerwami Grodziskiej Pogoni. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00

LKS II Chlebnia - Relax Radziwiłłów 2-0 ( 1-0 )

Bramki: Arek Bojara, Maciej Pietraszko

Skład Chlebni: Grzesiek Starbała - Kamil Karpiński, Kamil  Piórkowski, Krzysiek Michałowski,  Bartek Piórkowski - Łukasz Wiśniewski,  Marcin Zdulski, Maciej Pietraszko,  Arek Bojara - Przemek Kierzkowski, Norbert Sieczka