dzisiaj: 820, wczoraj: 1090
ogółem: 3 821 155

Rezerwy remisują z Płochocinem!

• autor: bercikm, 2015-04-01 12:38

Remisem 3-3 zakończyło się ostatnie spotkanie naszych rezerw w meczu przeciwko FC Płochocin.

W pierwszej połowie Chlebnia prowadziła grę, uzyskując zdecydowaną przewagę. Jej efektem 3 strzelone gole. Zdobywali je: Łukasz Wiśniewski x2 oraz Maciej Pietraszko. Rezerwy Chlebni mogły i powinny wręcz prowadzić po pierwszej połowie znacznie wyżej lecz w doskonałych sytuacjach brakowało zdecydowania i skuteczności. Pod sam koniec tej części gry goście z Płochocina zaskoczyli naszą obronę zdobywając gola.

Po zmianie stron mecz wygląda zupełnie inaczej niż ten w pierwszej połowie. Goście zagrali zdecydowanie odważniej. Teraz to Płochocin uzyskał przewagę. Paradoksalnie to właśnie Chlebnia miała 2 bardzo dobre sytuacje do podwyższenia prowadzenia lecz piłka nie chciała wpaść do bramki gości. Nie miała za to problemu znaleźć się w naszej "sieci". Najpierw straciliśmy gola numer dwa zaś w 88 minucie był już remis. W doliczonym czasie gry Płochocin miał piłkę meczową lecz na nasze szczęście nie wykorzystali prezentu otrzymanego przez naszych graczy.

Tym samym mecz zakończył się remisem 3:3. Jeden punkt dopisany na naszym koncie. Szkoda bo mógł ich być komplet ale równie dobrze mogliśmy ten mecz przegrać. Szanujemy zdobycz punktową i czekamy na kolejny mecz w którym postaramy się zgarnąć ich komplet.

A kolejne spotkanie czeka nas już dzisiaj! O godzinie 18:30 w Starych Babicach mierzyć się będziemy z miejscowym Naprzodem!

LKS II Chlebnia - FC Płochocin 3-3 ( 3-1 )

Bramki: Łukasz Wiśniewski x2, Maciej Pietraszko

Skład Chlebni: Starbała Grzegorz - Piórkowski Bartek, Piórkowski Kamil, Kierzkowski Przemek (46 Przygoda Bartek),  Michałowski Krzysztof - Małek Michał, Pietraszko Maciej,  Sierański Adam (46 Karpiński Kamil), Wiśniewski Łukasz - Zdulski Marcin,  Sieczka Norbert (75 Michałowski Michał)