Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2015-03-27 14:01

W najbliższy weekend nasze drużyny walczyć będą o kolejne ligowe punkty. Seniorzy postarają się powrócić na zwycięski szlak zaś młodzieżowcy zainkasować komplet punktów.

Pierwsza drużyna w dniu jutrzejszym o godzinie 12:00 na Chlebni gościć i podejmować będzie UKS Łady. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w Ładach ale drużyny podjeły decyzje o jego rozegraniu na naszym stadionie. UKS Łady to wicelider ligi okręgowej. Zespół ten w dotychczas rozegranych 17 spotkaniach wywalczył 43 punkty. Bilans drużyny to: 14 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy: 59 goli strzelonych i 18 straconych. W pierwszym spotkaniu na Chlebni UKS pewnie pokonał nasz zespół 0-3. Jest więc szansa do wzięcia rewanżu za tamto spotkanie i zbliżenie się do przeciwnika. W chwili obecnej Łady mają 6 punktów przewagi nad nami i w przypadku zwycięstwa mogą "odjechać" na dobre Chlebni a co za tym idzie będziemy mogli raczej zapomnieć o promocji do wyższej ligi. Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Yurtsever zaś asystować mu będą Panowie Gaj i Rybicki.

Rezerwy prowadzone przez trenera Dariusza Świderskiego w niedzielę o godzinie 11:00 na Chlebni mierzyć się będą z FC Płochocin. Nasz najbliższy przeciwnik to 12 zespół A-klasy. W dotychczas rozegranych 16 spotkaniach wywalczył 17 punktów. Bilans zespołu to: 5 zwycięstw, 2 remisy i 9 porażek. Bilans bramkowy: 34 goli strzelonych i 39 straconych. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami lepsza okazała się Chlebnia wygrywając na wyjeździe 2-3. Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Lewandowski. Asystować mu będą Panowie Malinowski oraz Dąbrowski.

W Wojewódzkiej Lidze Juniorów o ligowe punkty walczyć będzie nasza młodzież U-17. W niedzielę o godzinie 14:30 na Chlebni podejmować będziemy KS Raszyn. Spotkanie poprowadzi Pan Skonecki.

W najbliższy weekend także nasi najmłodsi będą rozgrywać mecze. Wszystkie spotkania odbędą się w Niedzielę 29.03 na orliku ul. Rudzka 6 w Warszawie.

Rocznik 2006 – Grupa Zielona

Zbiórka godz. 9.50 – trójmecz z Unią W-wa i Świtem W-wa