R. Dwórzyński: W klubie zaszło wiele zmian!

• autor: bercikm, 2015-03-18 08:40

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy Państwu wywiad z naszym "starym" nowym bramkarzem Rafałem Dwórzyńskim który w przeszłości reprezentował już barwy LKS-u Chlebnia.

Rafał w ostatnim czasie reprezentował Grodziską Pogoń dla której w przeszłości wystąpił w 15 spotkaniach na szczeblu 3 ligi.

Rozmawiał: Marcin Wojciechowski.

1) Witamy ponownie w naszym klubie. Opuszczając go były "trochę" inne warunki organizacyjne. Jak oceniasz tamten okres z tym co zastałeś teraz?

ODP: Witam. W klubie zaszły duże zmiany. Wcześniej trenowaliśmy i rozgrywaliśmy mecze tylko na obiektach Pogoni. Teraz możemy cieszyć się własnym obiektem, który posiada 2 boiska trawiaste oraz nowy budynek. Również widać, że klub ciągle się rozwija, organizacyjnie nie mamy powodów do wstydu nawet na tle zespołów z wyższych lig.

2) Jak to się stało że ponownie będziesz występować w naszym klubie?

ODP: Już dawno podjąłem decyzje, że podczas przerwy zimowej opuszczę swój poprzedni klub,  dostałem propozycję gry w Chlebni i postanowiłem ją wykorzystać.

3) Co jest Twoim celem w nadchodzącej rundzie?

ODP: Wywalczyć awans do 4 ligi!

4) W chwili obecnej jesteś jedynym bramkarzem w kadrze? Taka sytuacja to atut czy jednak niekomfortowa sytuacja?

ODP: Obecnie w pierwszym zespole trenuje jeszcze jeden bramkarz więc jest rywalizacja.

5) Jak oceniasz atmosferę panującą w zespole? Z kim masz najlepsze relacje?

ODP: Atmosfera w zespole jest bardzo pozytywna, prawie z każdym z zawodników miałem przyjemność grać już wcześniej, więc relacje z drużyną mam bardzo dobre.

6) W 3 lidze jak dotąd rozegrałeś 15 spotkań. Liczysz że w przyszłości może ich być jescze więcej?

ODP: Trenuję, aby grać jak najwyżej i o jak najwyższe cele.Na ile to wystarczy, czas pokaże.

7) Czego życzyć Tobie w nadchodzącej rundzie?

ODP: Zdrowia!