Chlebnia Cup 2008 za nami!

• autor: bercikm, 2015-03-18 08:30

15 marca na hali przy ulicy Westfalla odbył się organizowany przez naszą Akademię turniej Chlebnia Cup 2008. Drużyny,które wystąpiły w tym turnieju to: Znicz Pruszków, Offensywa Książenice, A.P Sochaczew, dwie drużyny KS Ursus i A.P Chlebnia.

Turniej rozegrany był systemem każdy z każdym,a wyniki nie były brane pod uwagę. Liczyła się tylko dobra zabawa i rozwój małych piłkarzy. Dla naszej grupy był to pierwszy turniej. Najmłodsi adepci naszej Akademii spisali się bardzo dobrze. Widać ogromną ambicję i spore postępy w ich grze!

Jako organizatorzy bardzo dziękujemy wszystkim drużynom,kibicom a przede wszystkim rodzicom naszych piłkarzy bez których nie dalibyśmy rady przygotować tego turnieju!

W rozwinięciu wiadomości dostępna jest fotorelacja z zawodów!!!

Akademię Piłkarską Chlebnia 2008 reprezentowali :
Mikołaj Wasilewski, Olek Dąbrowski, Kacper Dżugała, Kacper Maciejewski, Kamil Jastrzembski, Hubert Sołoducha, Piotruś Wójcik, Maks Wzorek, Jaś Wacławski, Remek Tyniec, Daniel Rees i Michał Krzyżanowski.

Więcej na temat najmłodszej grupy możemy dowiedzieć się na stronie w aplikacji Facebook: Akademia Piłkarska Chlebnia 2008. Zapraszamy!!!

nowa-galeria-6038163.jpg nowa-galeria-6038164.jpg nowa-galeria-6038165.jpg