M. Bal: Grać jak najlepiej indywidualnie i drużynowo!

• autor: bercikm, 2015-03-10 14:29

Od nowej rundy strój w barwach Chlebni przywdziewał będzie, występujący na pozycji napastnika Michał Bal. Ten zawodnik ostatnio występujący w IV-ligowej Mszczonowiance Mszczonów, w swojej przygodzie z piłką 62 razy wystąpił na szczeblu 3 ligi zdobywając w niej 19 goli ( wszystkie występy rozegrane w Pogoni Grodzisk ). Mamy nadzieję że co najmniej tyle goli zdobędzie w naszych barwach, jeszcze lepiej gdy tak się stanie w mniejszym wymiarze rozegranych spotkań:)

Wywiad z popularnym "Balu" dostępny jest w rozwinięciu wiadomości.

Rozmawiał: Marcin Wojciechowski.

1) Witamy w Chlebni. Twoje pierwsze wrażenie?

ODP: Witam. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, zarówno trener jak i koledzy z drużyny ciepło mnie przyjęli

2) Występowałeś na stadionach zespołów grających w wyższych ligach. Jak na ich tle wypada obiekt Chlebni?

ODP: Tak szczerze obiekt Chlebni widziałem tylko raz i nie miałem sposobności zobaczyć go z bliska. Dopiero w tym tygodniu, podczas treningu, będę miał okazję się z nim zapoznać.

3) Jak to się stało że znalazłeś się w naszym klubie?

ODP: Podczas przerwy zimowej skończyłem wypożyczenie w Mszczonowiance. Przez wzgląd na ostatni semestr studiów miałem wrócić do drugiej drużyny Pogoni. Wtedy zadzwonił do mnie trener Smalec, przedstawił mi swój plan na tą rundę, który mi się spodobał. To w dużym stopniu wpłynęło na moją decyzję.

4) Czyli wpływ na przenosiny do naszego zespołu miała osoba trenera Rafała Smalca z którym współpracowałeś podczas gry w grodziskiej Pogoni?

ODP: Tak jak powiedziałem wcześniej, duży wpływ na moją decyzję miała rozmowa z trenerem Smalcem.

5) Co jest Twoim celem w nadchodzącej rundzie?

ODP: Moim celem na tą rundę jest zdobycie jak największej ilości bramek i pomoc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku.

6) Jak oceniasz atmosferę panująca w naszym zespole? Z kim masz najlepsze relacje?

ODP: Atmosfera w zespole jak bardzo dobra, nie mam problemu z dogadaniem się z kolegami z drużyny. Najlepsze relacje mam z chłopakami, z którymi grałem już wcześniej w jednym zespole tak jak z Pawłem Milankiewiczem i Marcinem Ejsmontem.

7) Jesteś młodym zawodnikiem który rozegrał już kilkadziesiąt spotkań na poziomie 3 ligi. Chlebnia jest tylko przystankiem w Twojej karierze?

ODP: Jak każdy zawodnik posiadam ambicję by grać w jak najwyższej lidze. Czy Chlebnia będzie moim przystankiem? To się okaże po zakończeniu sezonu. Dopiero zaczynam przygodę z tą drużyną i nie jestem w stanie ocenić, jak ona się potoczy.

8) Czego życzyć Tobie w nadchodzącej rundzie?

ODP: Najlepszego wyniku z drużyną, jak największej ilości bramek oraz by kontuzje omijały mnie szerokim łukiem.