statystyki szczegółowe

Aktualności

Rezerwy pokonują Inter!

• autor: bercikm, 2015-02-23 08:43

Nasze rezerwy pokonały w meczu sparingowym 4:3 Inter Warszawa. Mecz od samego początku prowadzony był w dobrym, szybkim tempie a to zapowiadało wiele goli które jak się później okazało stały się faktem. Do przerwy remisowaliśmy z przedstawicielem B-klasy 1:1.

Po zmianie stron drużyną która lepiej sobie radziła była Chlebnia. Kolejne 3 zdobyte gole spowodowały że mogliśmy myśleć że mecz jest wygrany. Jednak 5 minut przed końcem goście zdobyli drugiego gola. Chwilę później dołożyli trzeciego i do końca drżeliśmy o końcowy wynik. Na całe szczęście "dowieźliśmy" zwycięstwo do końca meczu. Na uwagę zasługuje dobry występ naszej młodzieży która dopiero wkracza w dorosły futbol. Mowa tutaj o Piotrku Furdynie czy też Maćku Zwierzchowskim. Bramki dla naszego zespołu zdobywali jednak doświadczeni: Norbert Sieczka x3 oraz Łukasz Wiśniewski x1.

Kolejny mecz nasi rezerwiści rozegrają w niedzielę 1 marca o godzinie 14:00 kiedy to w Grodzisku mierzyć się będziemy z Passovią Pass.

Skład Chlebni: Jackowski (10 Maciejewski) - Przygoda B, Michałowski K. Piórkowski K. Karpiński - Furdyna, Pietraszko, Sierański, Przygoda P. - Wiśniewski, Kierzkowski P.

Zagrali ponadto: Zwierzchowski Maciek, Piórkowski J., Sieczka, Janik