statystyki szczegółowe

Aktualności

Pogrom Raszyna!

• autor: bercikm, 2015-02-22 21:06

Nasza Chlebnia zdecydowanie wygrała z KS Raszyn pokonując przeciwnika aż 7-0! Warto jednak zaznaczyć że w zespole naszego rywala nie zagrało za wielu graczy na co dzień występujących w IV lidze. Nie zmienia to faktu że LKS pokazał bardzo dobry futbol. Szybka gra, wiele stwarzanych sytuacji, wysoka skuteczność. To wszystko można było zaobserwować w poczynaniach graczy trenera Rafała Smalca. Do przerwy Chlebnia prowadziła "tylko" 2-0.

Po zmianie stron worek z golami na dobre się rozwiązał. Nasi gracze z każdą minutą coraz bardziej dominowali nad przeciwnikiem, zdobywając przy tym kolejne gole. Wygraliśmy ostatecznie 7:0 choć mogliśmy strzelić jeszcze kilka goli. Nie ma co jednak wybrzydzać. Zwycięstwo zawsze cieszy, tym bardziej takie okazałe. W tej konfrontacji podopieczni trenera Krzysztofa Krzywickiego byli tylko tłem dla rozpędzonej Chlebni. Bramki zdobywali dla naszego zespołu; Tomasz Kulesza, Kamil Świtalski, Zawodnik testowany x3, zawodnik testowany x2.

Kolejny mecz nasi gracze rozegrają w środę 25 lutego. O godzinie 20:15 w Grodzisku mierzyć się będziemy z IV-ligową Mszczonowianką Mszczonów. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na ten mecz!

W rozwinięciu wiadomości dostępna jest fotorelacja z wczorajszego meczu.

LKS Chlebnia - KS raszyn 7-0 ( 2-0 )