Spokojnie, to tylko mecz sparingowy

• autor: bercikm, 2015-01-31 21:26

Niestety dzisiejszy mecz kontrolny w Sulejówku z miejscową Victorią wybitnie nie wyszedł naszym graczom. Ulegliśmy rywalowi który w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła górował nad naszą drużyną aż 9-0...

Trener Rafał Smalec krótko podsumował to spotkanie " Rywale zagrali bardzo dobry mecz, my zaś fatalnie co nie zmienia faktu że Victoria to zespół z innej półki umiejętności piłkarskich"

W naszym zespole brakowało kilku podstawowych zawodników co jednak nie jest wytłumaczeniem takiej postawy.

Kolejny mecz Chlebnia rozegra za tydzień, w sobotę 7 lutego o godzinie 14:30 w Milanówku zmierzymy się z Milanem Milanówek.

Ps. Jeszcze jedna informacja transferowa:
Od nowej rundy barw Chlebni nie będzie już reprezentował Łukasz Kakietek który z powodów osobistych musiał zaprzestać grania w naszym klubie. "Kace" chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie i zdrowie poświęcone w grze dla LKS-u życząc jednocześnie wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i zawodowym!