Piłkarz rundy jesiennej LKS-u!

• autor: bercikm, 2015-01-30 08:43

Zakończyły się ankiety w których to mogliśmy wybierać piłkarza rundy jesiennej zarówno w zespole występującym w lidze okręgowej jak i w A-klasie.

Piłkarzem rundy w naszym klubie w lidze okręgowej uznany został Marcin Ejsmont na którego zagłosowało 5 osób co dało poparcie w wysokości 36% wszystkich głosów. Drugie miejsca z poparciem 14% ( po 2 głosy ) zajęli: Wiktor Żegliński, Tomasz Kulesza oraz Kamil Świtalski. Po jednym głosie ( 7% ) i trzecie miejsca zajęli: Olek Mazur, Daniel Paciorkowski oraz Mateusz Piórkowski.

Piłkarzem rundy w naszym klubie w A-klasie uznany został niezawodny i grający dalej na wysokim poziomie Przemek Kierzkowski który który uzyskał 55% wszystkich głosów ( 6 głosów na Przemka ). Drugie miejsce zajął Marcin Fornalik który uzyskał 27% głosów ( 3 głosy ). Trzecie miejsca zajęli Krzysiek Michałowski i Michał Zwierzchowski którzy uzyskali 9% głosów ( po 1 głosie ).

Zwycięzcom przeprowadzonych ankiet gratulujemy i liczymy że w rozgrywkach ligowych na wiosnę dalej będą starali się być tymi najlepszymi a pozostałym jeszcze lepszą grę w naszych barwach!