dzisiaj: 740, wczoraj: 1090
ogółem: 3 821 075

Remis ze Zniczem

• autor: bercikm, 2015-01-29 09:01

Wynikiem remisowym 2-2 zakończyło się wczorajsze spotkanie sparingowe pomiędzy naszym LKS-em a rezerwami Pruszkowskiego Znicza. Gole dla naszej drużyny zdobyli zawodnik testowany który jest bardzo bliski angażu w naszym zespole a także niezawodny Kamil Świtalski.

Pierwsza połowa to typowy mecz walki. Oba zespoły nie stwarzały za wiele sytuacji a wpływ na to na pewno miał fakt że zawodnicy w tym okresie budują na treningach siłę i wytrzymałość. Lepsze okazje do zdobycia gola miała nasza Chlebnia. Jedną z nich wykorzystał zawodnik testowany czego efektem prowadzenie do przerwy.

Po zmianie stron gra nieco się ożywiła co skutkowało kolejnymi golami. Gospodarze na co dzień występujący w 4 lidze zdobyli 2 bramki, Chlebnia odpowiedziała trafieniem Kamila Świtalskiego.

Pierwszy mecz kontrolny i możemy być optymistami na przyszłość. Gra LKS-u fragmentami mogła się podobać co na tle rywala z wyższej ligi napawa optymizmem.

Kolejny mecz kontrolny podopieczni trenera Rafała Smalca rozegrają w sobotę 31 stycznia w Sulejówku gdzie o godzinie 11:00 mierzyć się będziemy z miejscową Victorią. Zespół naszego najbliższego przeciwnika to kolejny przedstawiciel 4 ligi. W tabeli z dorobkiem 23 punktów zdobytych w 17 meczach Victoria zajmuje 12 miejsce.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie!!!