Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2014-10-24 10:01

Wskoczyć na podium! Kolejne zwycięstwa które odnosi nasz zespół nie powodują awansu na wyższe miejsce w tabeli ligi okręgowej. Dzieję się tak dlatego iż drużyny z pierwszych trzech miejsc swoje mecze również wygrywają. Obecnie zajmujemy 4 miejsce które miejmy nadzieję po jutrzejszym meczu zostanie poprawione!

W sobotnim meczu podopieczni trenera Rafała Smalca o godzinie 13:00 gościć i podejmować będą beniaminka ligi okręgowej Zaborowianke Zaborów. Piłkarze których trenerem jest Marek Kamiński obecnie plasują się na 10 miejscu w ligowej tabeli. Zawodnicy z Zaborowa w dotychczas rozegranych 12 spotkaniach wywalczyli 15 punktów. Bilans zespołu to: 4 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Bilans bramkowy: 21 goli strzelonych i 32 stracone. W ostatniej kolejce Zaborowianka przegrała wysoko 1-7 w meczu na własnym obiekcie przeciwko Perle Złotokłos. Honorowe trafienie dla Zaborowian zdobył Mariusz Lejdy.

Nasi gracze nie zwalniają tempa. W ostatnim wyjazdowym meczu pewnie pokonali w Górze Kalwarii miejscową Koronę 0-5. Bramki dla naszej ekipy zdobywali: Kamil Świtalski x2, Grzegorz Dryka, Wiktor Żegliński oraz Michał Zwierzchowski. W tabeli zajmujemy wspominane 4 miejsce w dorobkiem 27 punktów zdobytych w 12 spotkaniach. Odnieśliśmy 9 zwycięstw i ponieśliśmy 3 porażki. Strzeliliśmy 36 goli zaś straciliśmy ich 19. Do lidera, Błonianki Błonie tracimy 5 punktów.

Czy LKS wykona kolejny krok i odniesie 6 z rzędu zwycięstwo? Przekonamy się już jutro kiedy to o godzinie 13:00 na Chlebni rozpocznie się mecz z Zaborowianką Zaborów!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Rybus. Asystować mu będą Panowie Kopeć i Piwko.

Godzinę później, o godzinie 14:00 w Nowej Suchej nasze rezerwy walczyć będą o kolejne ligowe punkty. Na drodze naszego zespołu tym razem stanie miejscowy Promyk. Podopieczni trenera Stanisława Niezdrowy to 8 obecnie zespół A-klasy. Zawodnicy z Nowej Suchy w 12 spotkaniach zdobyli 19 punktów. Bilans zespołu to 6 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek. Bilans bramkowy: 22 strzelone gole i tyle samo straconych. W ostatniej kolejce ligowej Promyk pokonał na wyjeździe rezerwy Mszczonowianki Mszczonów 1-2. Bramki dla graczy naszego jutrzejszego przeciwnika zdobywali: Marek Simiński oraz Artur Rogala.

Zwycięstwem również zakończył się ostatni mecz podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego. Na boisku w Chlebni pokonaliśmy 5-0 Sokół Budki Piaseckie. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Arek Bojara x2, Przemek Kierzkowski, Norbert Sieczka oraz Bartek Piórkowski. Obecnie zajmujemy wysokie 3 miejsce w tabeli. Wywalczyliśmy 25 punktów w 12 spotkaniach. Wygraliśmy 8 meczy, 1 zremisowaliśmy i ponieśliśmy 3 porażki. Strzeliliśmy 37 goli, straciliśmy 16. Do lidera z Korytowa tracimy 5 punktów. Jak widać podobieństw z pierwszym zespołem jest aż nadto. Mamy nadzieję że po kolejnym meczu przewaga Błękitnych się zmniejszy.

Czy tak się stanie? Przekonamy się już jutro o godzinie 14:00 kiedy to rozpocznie się mecz w Nowej Suchej!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Mandel. Asystować mu będą Panowie Sobiecki i Bliźniak.

Serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn!!!

: Marcin Wojciechowski