ogółem: 3 819 266

Pomeczowe wypowiedzi trenerów!!!

• autor: bercikm, 2014-10-12 06:08

Po wczorajszym spotkaniu pomiędzy LKS-em Chlebnia a Naprzodem Brwinów przeprowadzono z trenerami obydwu drużyn pomeczowy wywiad.

Na pytania odpowiadali: trener gości Pan Zbigniew Kakietek a także szkoleniowiec Chlebni Pan Rafał Smalec. Cała rozmowa dostępna jest w rozwinięciu wiadomości.

Wywiad przeprowadził: Marcin Wojciechowski.

Trener: Zbigniew Kakietek ( Naprzód Brwinów )

1) Jak Pan ocenia przebieg spotkania?

ODP; Myślę że mecz fajny do oglądania. Jak przeczytał spiker, na koniec wynik 3-2 świadczy o sporej ilości goli. W rzeczywistości w pierwszej połowie meczu Maciej Kurowicki miał 2 bardzo dobre sytuacje które powinny być wykorzystane. Nie graliśmy może super w pierwszej połowie ale gdyby to strzelił to nie wiadomo jakby się ten mecz zakończył. W 2 połowie musieliśmy dążyć do strzelenia gola co nam się udało ale po kilku minutach zimny prysznic i jest już 3-1. Podsumowując zauważyłem w moim zespole trochę brak wiary, trochę indywidualnych błędów w obronie co spowodowało wygraną Chlebni. Mecz uważam za bardzo wyrównany ale o jedną bramkę lepsi byli gospodarze.

2) Czy Chlebnia czymś Pana zaskoczyła?

ODP; My do każdego przeciwnika podchodzimy bardzo poważnie. Chlebnia jest drużyną mocną należącą do czołówki ligi okręgowej. Wiadomo naszym celem jest utrzymanie więc jak widać jest różnica w celach obydwu drużyn. Fajnie jednak że walczyliśmy i nie oddaliśmy tych punktów darmo.

3) Czy chciałby Pan kogoś wyróżnić ze swojego zespołu?

ODP: Za olbrzymie serce do gry muszę pochwalić Piotra Odowskiego bo niesamowicie pracował na boisku więc mu się ta pochwała jak najbardziej należy ale generalnie mecz nie zachwycił poziomem więc ciężko wyróżnić kogokolwiek.

4) Jak Pan ocenia kompleks sportowy Chlebni?

ODP; Piękny, kameralny obiekt i tylko wierzyć żeby jak najwięcej takich obiektów było.

5) Jak Pan ocenia organizację samego spotkania?

ODP; Bardzo fajnie. Tak to powinna wyglądać że podaje się składy bo kibic tego oczekuje. Czasem nie wie on w których koszulkach gra jego drużyna a dzięki spikerowi jest on o tym informowany.

Trener: Rafal Smalec ( LKS Chlebnia )

1) Jak Pan ocenia przebieg spotkania z perspektywy bramki w której Pan musiał stanąć?

ODP; Z perspektywy bramki nic nie było widać dobrego w naszej grze, to jest najgorsze.

2) 75 minut wyglądało to słabo. Zgodzi się Pan z tym stwierdzeniem?

ODP: Tak, zgodzę się. Graliśmy bardzo słabo. W przerwie powiedzieliśmy sobie że musimi zagra lepiej. Z tyłu wyglądało to źle, pewnie z boku również ciężko było na to patrzeć. Najważniejsze asą jednak wywalczone dzisiaj 3 punkty. Wyglądalismy słabo fizycznie i psychicznie. Nasze „motory napędowe” nie mogły grać lub nie były w pełni sił ( Kakietek nie mógł wystąpić w meczu, Świtalski dopiero wrócił do treningów, gra bez nominalnego bramkarza ).

3) Pewnie 2 strzelony gol sprawił że kamień spadł Panu z serca bo gdyby Naprzód poszedł za ciosem mogłoby to się źle skończyć…

ODP: Fakt Faktem z przebiegu 2 połowy gdy goście zdobyli tego gola przeszła mi myśl że możemy mieć proble

4) Czy Naprzód czymś zaskoczył trenera?

ODP; Wiedziałem że nie będą grać otwartej piłki z nami ale byli bardzo dobrze ustawieni defensywnie gdzie dobrze zagęścili szyki obronne. Dobrze zorganizowana drużyna której postawa zasłużyła na duży plus.

5) Zdradzi nam trener recepturę na eliksir młodości? Po tym meczu, kolejny mecz. Skąd trener w tym wieku bierze na to siłę?

ODP: Szczerze to już nie mam za bardzo siły a jak zagram jeszcze jeden mecz to nie wiem jak to będzie ze mną ( śmiech ). Jest to sytuacja która nas do tego zmusiła i jeżeli jest taka potrzeba to trzeba drużynie pomóc, choć ja dzisiaj zawaliłem drugiego gola to pokazaliśmy że jest siła w drużynie i razem gramy o zwycięstwa.m ale od czego mamy Świtala który swoim sprytem zaskoczył przeciwnika, poprawił Ejsmont i mogliśmy być spokojni.