Chlebnia na 6-tkę!!!

• autor: bercikm, 2014-10-11 22:55

Rezerwy po ostatniej porażce odpowiedziały w najlepszy z możliwych sposobów. Na boisku w Chlebni pokonały dzisiaj Piasta Feliksów 6-0! Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Norbert Sieczka x2, Marcin Fornalik, Maciej Pietraszek, Przemek Kierzkowski, Arek Bojara.

Początek meczu nie zapowiadał szczęśliwego zakończenia. To gracze Feliksowa przeważali lecz przed utratą gola ratował nas dobrymi interwencjami Rafał Smalec. W tej części trwała zacięta walka z obydwu stron. Na całe szczęście nasza drużyna zdobyła pierwsza gola autorstwa Macieja Pietraszko. Pomimo iż byliśmy w tej odsłonie zespołem sprawiającym gorsze wrażenie prowadzimy po pierwszej połowie 1-0.

Po zmianie stron goście zaskoczyli nas…swoją biernością. Zamiast atakować i dążyć do wyrównania przestali grać. Efektem kolejne gole zdobywane przez naszą drużynę. Strzelali Norbert Sieczka x2, Arek Bojara. Przy stanie 4-0 czerwoną kartką został ukarany za faul w polu karnym bramkarz gości. Po chwili do kolegi dołączył gracz z pola który za dyskusje również zostaje ukarany czerwoną kartką i tak w jednej akcji Piast traci 2 zawodników. 5-go gola zdobywa z rzutu karnego zdobywa Przemek Kierzkowski. Dzieła zniszczenia dopełnia Marcin Fornalik który ustala wynik spotkania na 6-0!

Cieszy wygrana i awans na 4 miejsce w tabeli, cieszy grad goli którzy mogli obserwować kibice zgromadzeni na Chlebni!

Kolejny mecz zespół prowadzony przez trenera Dariusza Świderskiego rozegra przeciwko Sokołowi Budki Piaseckie. Mecz ten zostanie rozegrany na Chlebni. Termin tego spotkania zostanie podany w najbliższym czasie.

LKS II Chlebnia – Piast Feliksów 6-0 ( 1-0 )

Bramki: Norbert Sieczka x2, Marcin Fornalik, Arek Bojara, Przemek Kierzkowski, Maciej Pietraszko

Skład LKS-u II Chlebnia: Rafał Smalec, Przygoda Paweł ( ’45 Arek Bojara ), Michałowski Krzysztof, Piórkowski Kamil, Piórkowski Bartek, Przemek Kierzkowski, Bartek Wieteska, Łukasz Wiśniewski ( ’45 Norbert Sieczka ) Paweł Pękacz ( ’45 Marcin Fornalik ) , Maciej Pietraszko, Michał Zwierzchowski ( ’75 Sebastian Wieteska )

: Marcin Wojciechowski