Mszczonów kolejnym przystankiem po ligowe punkty?

• autor: bercikm, 2014-10-03 12:14

Nasze rezerwy na najbliższy mecz udadzą się do Mszczonowa aby w niedzielę o godzinie 14:00 zmierzyć się z tamtejszymi rezerwami IV- ligowej Mszczonowianki.

Drużyna gospodarzy w dotychczasowych 9 spotkaniach wywalczyła zaledwie 6 punktów. Obecnie zajmuje odległe 12 miejsce w tabeli. Bilans drużyny to: 2 zwycięstwa i aż 7 porażek. Bilans bramkowy: 9 strzelonych goli i aż 32 stracone. W ostatniej kolejce na własnym obiekcie ulegli Piastowie Feliksów przegrywając wysoko 1-7. Nastroje w zespole pewnie są minorowe aczkolwiek nie ma się co dziwić. Pomimo słabości innych ekip o utrzymanie nadal trzeba walczyć.

Odmienne nastroje panują w obozie rezerw Chlebni. Nasza drużyna w ostatniej kolejce pewnie pokonała 3-0 LKS Osuchów. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobywali: Marcin Fornalik x2 oraz Kamil Boryń. Dzięki odniesionemu zwycięstwu awansowaliśmy na 4 miejsce w tabeli. W 9 spotkaniach podopieczni trenera Dariusza Świderskiego wywalczyli 19 punktów. Bilans drużyny to: 6 zwycięstw,1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy: 25 strzelonych goli i 13 straconych.

Kto okaże się lepszy  tym starciu? Przekonamy się już w niedzielę! Zapraszamy!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Winiarski. Asystować mu będą Panowie Żochowski i Ornoch.

: Marcin Wojciechowski