dzisiaj: 535, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 780

Rezerwy ponownie zwycięskie!

• autor: bercikm, 2014-09-28 10:59

Nie zwalniają tempa podopieczni trenera Dariusza Świderskiego. W dniu wczorajszym zdecydowanie i w dobrym stylu pokonaliśmy 3-0 LKS Osuchów. Bramki zdobywali dla naszej ekipy: Marcin Fornalik x2 oraz Kamil Boryń.

Od początku nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania. Graliśmy bardzo pewnie w obronie, kiedy trzeba szybko przechodząc do kontrataku. Goście z Osuchowa w tej odsłonie nie stworzyli sobie żadnej dogodnej okazji do zdobycia gola. naszym graczom ta sztuka się udała. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Zwierzchowskiego piłkę w siatce Osuchowian strzałem głową umieszcza Marcin Fornalik. Do przerwy prowadziliśmy zatem 1-0.

Po zmianie stron gra niewiele się różniła od tej z pierwszej części gry. Chlebnia nadal kontrolowała wydarzenia na boisku a goście nie mieli pomysłu na rozmontowanie bardzo dobrzej grającej naszej drużyny. LKS Osuchów nie mając nic do stracenia zmienił taktykę na bardziej ofensywną. Taka gra jak najbardziej nam odpowiadała. Po dwóch kontrach podwyższamy prowadzenie. Najpierw w 83 minucie na listę strzelców ponownie wpisuje się Fornalik zaś w 88 minucie wynik spotkania ustala powracający do gry Kamil Boryń. Kolejne zwycięstwo stało się faktem!

Odniesione zwycięstwo pozwoliło naszej drużynie awansować na 4 miejsce w tabeli. Kolejny mecz nasze rezerwy rozegrają na wyjeździe z zespołem rezerwowym Mszczonowianki Mszczonów. Termin tego spotkania zostanie podany w najbliższym czasie.

LKS II Chlebnia - LKS Osuchów 3-0 ( 1-0 )

Bramki; Marcin Fornalik x2, Kamil Boryń

Skład LKS-u: Starbała Grzesiek - Przygoda Bartek, Kierzkowski Przemek, Piórkowski Kamil, Przygoda Paweł - Bojara Arek, Waclawski Tomasz, Zdulski Marcin, Zwierzchowski Michał (75 Boryń Kamil) - Pietraszko Maciej (65 Wiśniewski Łukasz (żk)), Fornalik Marcin