Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2014-09-26 09:04

Przed nami kolejny, miejmy nadzieję obfitujący w sportowe emocje piłkarski weekend.

Pierwsza drużyna Chlebni występująca w lidze okręgowej w niedzielę 28 września o godzinie 16:00 gościć i podejmować na Chlebni będzie Przyszłość Włochy. Nasz najbliższy przeciwnik od kilku sezonów należy do czołowych drużyn w okręgówce. Jednak zawsze czegoś brakowało do awansu do IV ligi. Ostatni raz na tym szczeblu zespół z Warszawy występował w sezonie 2009/2010. Najbliżej powrotu do tej ligi drużyna Przyszłości była w sezonie 2012/2013 kiedy to przegrane baraże z PKS Radością sprawiły że to ten zespół uzyskał awans. W obecnym sezonie ekipa Przyszłości plasuje się na 4 pozycji w tabeli. W 8 rozegranych spotkaniach zespół zgromadził 18 punktów na które złożyło się 6 zwycięstw i 2 porażki. Bilans bramkowy: 36 strzelonych goli ( najwięcej w całej lidze ) i 14 straconych. W ostatniej kolejce Przyszłość wysoko pokonała Perłe Złotokłos 4-0.

Nasi piłkarze w ostatniej serii gier również zwyciężyli. Na trudnym terenie w Piasecznie pokonaliśmy miejscowy UMKS aż 1-4. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu zdobywali: Grzegorz Dryka x2, Wiktor Żegliński oraz Marcin Ejsmont. Dzięki temu zwycięstwo zbliżyliśmy się do czołówki. Obecnie zajmujemy miejsce 15 w tabeli. Na ten dorobek punktowy złożyło się 5 zwycięstw i 3 porażki. Bilans bramkowy: 21 strzelonych goli i 13 straconych.

W niedzielę zapowiada nam się bardzo ciekawe starcie czołowych drużyn ligi okręgowej. Na takim spotkaniu nie może Państwa zabraknąć! Liczymy na wysoką frekwencję i wypełnienie trybun do ostatniego miejsca! Zapraszamy!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Chmiel. Asystować mu będą Panowie Żochowski i Brenda.

Dzień wcześniej, w sobotę 27 września o godzinie 14:30 podopieczni trenera Dariusza Świderskiego również na własnym obiekcie podejmować będą LKS Osuchów.

Osuchowanie zajmują obecnie miejsce 4 w tabeli A-klasy. W dotychczasowych 8 spotkaniach wywalczyli 16 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka.  Bilans bramkowy: 27 strzelonych ( najwięcej w całej lidze ) i 13 strzelonych. W ostatniej kolejce w pokonanym boju pozostawili rezerwy Mszczonowianki Mszczonów wygrywając z tym zespołem 3-1.

Nasi gracze po ostatnim meczu liżą rany. W Korytowie przegraliśmy z miejscowymi Błękitnymi 4-0. Porażka spowodowała spadek z pozycji lidera na 6 miejsce w tabeli. Na chwilę obecną w 8 spotkaniach wywalczyliśmy 16 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Bilans bramkowy: 22 strzelone gole i 13 straconych.

Na pewno nasi gracze będą chcieli pokazać że poniesiona w środę porażka to tylko wypadek przy pracy, i że w sobotę uczynią wszystko aby powrócić na zwycięski szlak. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Płaczkowski. Asystować mu będą Panowie Rachuba i Kopeć.

: MW