dzisiaj: 557, wczoraj: 467
ogółem: 3 819 234

Rezerwy ponownie liderem!!!

• autor: bercikm, 2014-09-22 10:02

Rezerwy po ostatniej "wpadce" wracają na właściwe tory. W dniu wczorajszym nasz zespół pewnie pokonał przeciwnika reprezentującego UKS GOSiR Stare Babice 3-0.

Mecz doskonale rozpoczęli podopieczni trenera Dariusza Świderskiego. Już w 5 minucie po podaniu Marcina Fornalika piłkę do bramki skierował Arek Bojara. Po tym golu emocje w pierwszej pólowie praktycznie się skończyły. Obie drużyny raziły niedokładnością i nonszalancją w grze. Ekipa ze Starych Babic niby chiała doprowadzić do wyrównania ale akcje tego zespoły kończyły się nim na dobre zaczęły.

Więcej emocji sportowych towarzyszyło nam po zmianie stron. W 63 minucie kolejną asystę zalicza Fornalik który tym razem podawał do Norberta Sieczki, strzelca drugiego gola dla Chlebni.W 68 minucie faulowany w polu karnym przeciwnika był Paweł Pękacz. Podyktowanego rzutu karnego nie wykorzystał jednak Przemek Kierzkowski który strzelił wprost w bramkarza gości. W samej końcówce meczu aktywny tego dnia Bojara zdobywa 2 dla siebie a trzeciego dla zespołu gola ustalając ostateczny wynik meczu na 3-0 dla Chlebni.

Zwycięstwo to spowodowało powrót na pozycję lidera. Pierwszym zespołem który będzie próbował nas strącić z tej pozycji będą Błękitni Korytów z którymi zmierzymy się w meczu wyjazdowym już w najbliższą środę 24 września o godzinie 16:30. Serdecznie Państwa zapraszamy na to spotkanie!

LKS II Chlebnia - UKS GOSiR Stare Babice 3-0 ( 1-0 )

Bramki: Arek Bojara x2, Norbert Sieczka

Skład LKS-u: Starbała Grzegorz - Przygoda Bartek, Kierzkowski Przemek, Piórkowski Kamil (żk), Michałowski Krzysztof - Bojara Arek, Szulowski Piotr (żk) (70 Pietraszko Maciej), Zdulski Marcin (żk), Boryń Kamil (55 Pekacz Paweł) - Przygoda Paweł (46 Sieczka Norbert (żk)), Fornalik Marcin (80 Włodarczyk Michał)