Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2014-09-19 10:07

Po ostatnim, przegranym spotkaniu z Sarmatą Warszawa podopieczni trenera Rafała Smalca udadzą się do Piaseczna na mecz z tamtejszym UMKS-em. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 16:30 ( w sobotę )

Nasz najbliższy przeciwnik to zespół reaktywowany w sezonie 2013/2014 od kiedy to występuje pod nową nazwą. Wcześniej klub ten znany był jako KS Piaseczno. Jeszcze w sezonie 2011/2012 występował na poziomie 3 ligi. Od wspomnianego sezonu 2013/2014 nowa drużyna UMKS Piaseczno występowała na poziomie A-klasy gdzie z pierwszego miejsca uzyskała awans do ligi okręgowej w której jest beniaminkiem. W obecnych rozgrywkach podopieczni trenera Jarosława Ludwiniaka zajmują 4 miejsce z dorobkiem 16 punktów zdobytych w 7 meczach. Bilans zespołu to 5 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażka. Bilans bramkowy: 26 strzelonych goli i 9 straconych. W ostatniej kolejce zespół z Piaseczna uległ w Złotokłosach tamtejszej Perle aż 4-0.

Nasza drużyna ostatniego meczu nie wspomina najlepiej. W starciu z Sarmatą Warszawa zostaliśmy brutalnie sprowadzeni na ziemię przegrywając z ówczesnym ostatnim w tabeli zespołem aż 0-3. Być może taki kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy udowodni że w lidze słabych przeciwników nie ma a ich lekceważenie może skończyć się porażką. W chwili obecnej zajmujemy 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów zdobytych w 7 spotkaniach. Bilans zespołu to 4 zwycięstwa i 3 porażki. Bilans bramkowy: 17 strzelonych goli i 12 straconych.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Bieniek. Asystować mu będą Panowie Szczęsny oraz Pasterczyk. Obserwatorem spotkania będzie Pan Kołodziejski.

Po zmaganiach pierwszej drużyny w niedzielę 21 września na Chlebni o godzinie 11:00 mecz ligowy rozgrywać będą nasze rezerwy. Gościć i podejmować będziemy UKS GOSiR Stare Babice.

Nasz przeciwnik to 11 zespół w tabeli A-klasy. W dotychczasowych 6 spotkaniach wywalczył 6 punktów na które złożyły się 2 zwycięstwa i 4 porażki. Bilans bramkowy: 20 strzelonych goli i 19 straconych. W ostatniej ligowej kolejce zespół ze Starych Babic rozgromił rezerwy Mszczonowianki Mszczonów wygrywając aż 9-1! Na Chlebnie przyjeżdża zatem zespół który w ostatnim czasie złapał „wiatr w żagle”

Żagiel naszego zespołu został lekko naruszony w ostatnim, przegranym spotkaniu. W Ołtarzewie przegraliśmy z tamtejszym UKS-em 2-1 ( jedyna bramka zdobyta przez Przemka Kierkowskiego ). Porażka spowodowała że z pierwszej pozycji spadliśmy na 4 lokatę. W 6 rozegranych spotkaniach zgromadziliśmy 13 punktów na które złożyły się 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Bilans bramkowy: 19 strzelonych goli i 9 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest Marcin Fornalik który 5 razy pokonywał bramkarzy przeciwnika. Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego na pewno będą chcieli pokazać że ostatni mecz to tylko „wypadek przy pracy”. Patrząc równocześnie na wysoką formę strzelecka zespołu GOSiR-u Stare Babice spotkanie na Chlebni zapowiada się niezwykle ekscytująco!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Radziszewski. Asystować mu będą Panowie Rogulski i Żochowski.

Serdecznie zapraszamy na mecze naszych drużyn!!!

: Marcin Wojciechowski