dzisiaj: 536, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 946

UKS Ołtarzew pierwszym pogromcą Chlebni...

• autor: bercikm, 2014-09-13 22:23

Niestety, gorzką pigułkę pierwszej porażki w sezonie musieli przełknąć gracze naszej drużyny rezerwowej. W meczu z UKS-em Ołtarzem przegrywamy 2-1.

Pierwsza połowa była pozbawiona większych emocji. Brakowało składnych akcji z obydwu stron. Do przerwy bramek nie oglądaliśmy.

Po zmianie stron gra nieco się ożywiła. W 55 minucie tracimy piłkę którą przejmuje przeciwnik i bez problemu umieszcza ją w naszej bramce. W 60 minucie faulowany w polu karnym gospodarzy był Arek Bojara. Chwilę pózniej z rzutu karnego do wyrównania doprowadził Przemek Kierzkowski. Kiedy wydawało się że zdobyty gol doda animuszu naszym graczom goście przeprowadzają akcję która zostaje zakończona golem. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i pierwsza przegrana w sezonie stała się faktem.

Wynik ten spowodował spadek w tabeli na 4 pozycję.

Kolejny mecz nasze rezerwy rozegrają na własnym obiekcie przeciwko UKS-owi GOSiR Stare Babice. Odbędzie się on w niedzielę 21 września o godzinie 11:00 na boisku w Chlebni.

Skład LKS-u II Chlebnia: Starbała Grzegorz - Wójcik Kamil (46 Przgoda Paweł), Kierzkowski Przemek (Żk), Michałowski Krzysztof, Małek Michał (46 Przygoda Bartek) - Michałowski Michał (70 Włodarczyk Michał), Pietraszko Maciej, Wieteska Bartek (46 Wacławski Tomasz), Bojara Arek - Fornalik Marcin, Zdulski Marcin

Bramka: Przemek Kierzkowski