Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2014-09-11 13:50

Ostatni weekend nie był do końca udany dla naszych zespołów seniorskich. Pierwsza drużyna przegrała mecz w Błoniu, rezerwy zaś straciły pierwsze punkty w tym sezonie. Miejmy nadzieję że sobota 13 września okaże się szczęśliwa i nasze zespoły powrócą na zwycięski szlak.

Wpierw o godzinie 13:00 na Chlebnie zawita „czerwona latarnia” ligi okręgowej czyli Robotniczy Klub Sportowy Sarmata Warszawa. Goście w chwili obecnej są na ostatnim miejscu w tabeli. W dotychczasowych 6 spotkaniach nie zdobyli choćby jednego punktu. Bilans bramowy również nie jest powodem do dumy. 3 strzelone gole i aż 27 straconych nie jest chluba zarówno dla defensywy jak i formacji ofensywnych tego zespołu. Wpływ na taką „wakacyjną” formę mogą mieć pozasportowe aspekty klubu z Warszawy. Jednak my skupiamy się na tej sportowej. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Przemysława Kucharczyka ulegli na własnym obiekcie Perle Złotokłos tylko 1-2. W poprzednim sezonie z tym zespołem raz przegraliśmy a raz wygraliśmy ( zwycięstwo było inauguracyjnym spotkaniem na nowym obiekcie sportowym )

Nasz zespół na pewno jest podrażniony stratą punktów w Błoniu. Tym bardziej że marzenia o wywalczeniu chociażby 1 punktu prysły w doliczonym czasie gry kiedy to straciliśmy gola. Podopieczni trenera Rafała Smalca obecnie plasują się na 6 miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów na które składają się 4 zwycięstwa i 2 porażki. Bilans bramkowy: 17 strzelonych i 9 straconych. Najlepszym strzelcem naszego zespołu jest Wiktor Żegliński z 5 trafieniami na koncie.

Czy LKS wróci na zwycięski szlak? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 kiedy to rozpocznie się mecz!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Kmita. Asystować mu będą Panowie Rumniak i Kulesza.

O godzinie 17:00 w Ołtarzewie rezerwy prowadzone przez trenera Dariusza Świderskiego mierzyć się będą z miejscowym Uczniowskim  Klubem Sportowym. W ostatnim meczu drużyną która jako pierwsza odebrała kmplet punktów naszej drużynie były rezerwy Pogoni z którymi bezbramkowo zremisowaliśmy. Pomimo tego rezultatu nadal utrzymaliśmy pozycję lidera w tabeli. Z dorobkiem 13 punktów i z bilansem bramkowym 18 strzelonych goli i 7 straconych przodujemy w tabeli i mamy nadzieję że taki stan utrzyma się przez długo czas. Najlepiej do zakończenia rozgrywekJ

Gracze z Ołtarzewa to przedostatnia drużyna w tabeli. W obecnych rozgrywkach ekipa ta nie zdobyła jeszcze żadnego punktu. W ostatniej kolejce przegrali we Mszczonowie z tamtejszymi rezerwami Mszczonowianki 1-0.

Kto okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy o godzinie 17:00 do Ołtarzewa aby się o tym przekonać.

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Skoczylas zaś asystować mu będą Panowie Szawerdo i Frączek.

:Marcin Wojciechowski