Pomeczowe wypowiedzi trenerów rezerw!!!

• autor: bercikm, 2014-09-07 15:14

Po derbowym meczu na poziomie A-klasy pomiędzy rezerwowymi zespołami LKS-u Chlebnia i Pogoni Grodzisk Mazowiecki przeprowadzono z trenerami obydwu drużyn pomeczowe wywiady odnośnie tego spotkania. Efekty rozmowy dostępne są w rozwinięciu wiadomości.

Rozmawiał: Marcin Wojciechowski.

Janusz Klimczewski ( GKS Pogoń )

1. Jak Pan ocenia przebieg tego derbowego pojedynku na poziomie A-klasy?

ODP: Mecz derbowy który wywołał w poczynaniach zawodników sporo nerwowości, niedokładności i chaosu. Oczywiście walki i zaangażowania zawodnikom nie wolno odmówić. Jednak aby grać skutecznie w piłkę nerwy trzeba pozostawić w szatni. Gdybyśmy grali w piłkę to ten mecz byśmy na spokojnie wygrali.

1. W pierwszej połowie gra nie stała na wysokim poziomie zaś w 2 emocji nie brakowało? Jak Pan ocenia poszczególne połowy?

ODP; Pierwsza połowa można powiedzieć że się odbyła zaś w drugiej graliśmy o cała pulę lecz zamiast wygranej to straciliśmy 2 punkty.

1. Czy Chlebnia czymś Pana zaskoczyła?

ODP; Szczerze mówiąc nie. Myślę że remis dla obydwu drużyn nie jest krzywdzący, na pewno dzięki temu stosunki nadal będą wzorowe między przedstawicielami obydwu drużyn ( śmiech )

1. Czy zaskakuje Pana forma obydwu drużyn. Chlebnia to beniaminek i sensacyjny lider tabeli, Pogoń w odmłodzonym składzie plasuje się w czołówce?

ODP: Jeżeli chodzi o Chlebnie to w kadrze tego zespołu znajduje się wielu zawodników którzy grali w przeszłości w lidze okręgowej więc pomimo że jest to beniaminek to doświadczenie zawodników wiele daje tej drużynie. Natomiast jeżeli chodzi o Pogoń to jest sporo graczy młodych, chociażby rocznik 1995,96,97 więc uczą się dopiero tej piłki seniorskiej i jak widać dobrze nam to wszystko idzie ( śmiech )

1. O co gra Pogoń w tym sezonie?

ODP; Gramy o to by jak najlepiej grać w piłkę i dalej rozwijać swoje umiejętności. Zawsze gramy o zwycięstwo i w każdym spotkaniu będziemy o to walczyć.

Dariusz Świderski ( LKS Chlebnia )

1. Jak Pan ocenia przebieg spotkania/

ODP: Nastawialiśmy się na ciężki, wyrównany mecz i taki też był. W pierwszej połowie dobra gra obu drużyn w defensywie przez co żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji. W drugiej połowie zarówno my jak i Pogoń mieliśmy swoje szanse ale w bramce gości dobrze spisywał się bramkarz, a nas dwukrotnie ratowała poprzeczka. Bardzo dużo walki i zaangażowania z obu stron. Z naszej strony zabrakło spokoju i zimnej krwi przy rozgrywaniu piłki.

1. Czy Pogoń czymś Pana zaskoczyła?

ODP: Nie, z trenerem Klimczewskim znamy się dobrze, również większość zawodników Pogoni jest z                                  "naszego                       podwórka" wiec wiedzieliśmy czego się spodziewać.

1. Remis to sukces czy porażka?

ODP: W każdym meczu wychodzimy walczyć o 3 pkt bo jako beniaminek nie czujemy się słabsi od A                                 klasowych wyjadaczy jednak z przebiegu meczu oraz biorąc pod uwagę, że 30 minut graliśmy w osłabieniu                       wynik trzeba                       uznać za zadowalający.