dzisiaj: 559, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 969

Hit na remis! Aktualizacja!

• autor: bercikm, 2014-09-07 09:36

Wczorajsze spotkanie od momentu jego ogłoszenia wzbudzało dodatkowe emocje. Jak wiadomo - derby rządzą się swoimi prawami. Jak ważne i interesujące jest to spotkanie było widać wczoraj po pełnych trybunach które nie są częstym zjawiskiem nawet w przypadku pierwszej drużyny. Warto też zaznaczyć że mecz został rozegrany na głównym obiekcie nowego kompleksu sportowego co jeszcze bardziej nadało mu niepowtarzalnego charakteru.

Stawka spotkania chyba trochę przerosła zawodników gdyż pierwsza połowa była niezwykle...nudna. Żaden z zespołów nie chciał mocniej zaatakować aby nie nadziać się na niespodziewany atak przeciwnika. Warto jednak podkreślić dobrą grę formacji defensywnych zarówno Chlebni jak i Pogoni. O pierwszej połowie warto powiedzieć tylko tyle że się odbyła.

Druga odsłona meczu wynagrodziła licznej publice niedosyt po pierwszej połowie. Najwięcej emocji sportowych oglądaliśmy między 45 a 60 minutą meczu. Wpierw doskonałą okazję do objęcia prowadzenia miała Grodziska Pogoń lecz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka ląduje na poprzeczce Chlebni. Po chwili z kontrą wyszli gracze rezerw LKS-u ale tym razem fantastyczną interwencją popisał się bramkarz Pogoni. Chwilę później znowu świetna okazja Chlebni ale tym razem zabrakło szybszego podjęcia decyzji. Pogoń nie pozostawała dłużna i wyszła z groźnym atakiem gdzie znów ratuje nas poprzeczka. Innym razem na wysokości stanął ku uciesze publiczności bramkarz LKs-u Bartek Przygoda. Od 60 minuty gra trochę "siadła" ale mogło to zostać spowodowane czerwoną kartką dla Kamila Piórkowskiego który za faul taktyczny został usunięty z boiska. Trener LKS-u musiał skorygować więc ustawienie. Pomimo chęci, waleczności i ogromnej ambicji żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz został zakończony wynikiem remisowym. Z przebiegu meczu ten wynik zdaje się być wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym.

Pomimo tego remisu podopieczni trenera Dariusza Świderskiego utrzymali pierwsze miejsce w ligowej tabeli zaś rezerwy Pogoni spadły na 4 miejsce.

Fotorelacja z meczu znajduje się w rozwinięciu wiadomości oraz w zakładce "galeria zdjęć"

LKS II Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-0

Żółte kartki: Paweł Pękacz, Marcin Zdulski

Czerwona kartka: Kamil Piórkowski ' 60 minuta