Zapowiedź meczu z KS Błonianką Błonie!

• autor: bercikm, 2014-09-05 11:43

Już jutro obydwie nasze sekcje seniorskie rozgrywać będą kolejne mecze ligowe. Ze względu na przeciwników z którymi przyjdzie nam się zmierzyć zapowiadają się one niezwykle ciekawie i emocjonująco.

Najpierw podopieczni trenera Rafała Smalca udadzą się do Błonia na mecz z jednym z pretendentów do awansu do wyższej ligi. Drużyną tą jest silna kadrowo KS Błonianka Błonie.

Trener jutrzejszych gospodarzy Pan Jakub Popiński stworzył w niedalekim Błoniu mocny team który w lidze okręgowej nie poniósł jeszcze porażki. Zawodnicy tacy jak: Tomasz Sieński, Arkadiusz Niezgoda, Dorian Zdanowicz, Jakub Domrzalski w swojej przygodzie z piłką występowali już w wyższych ligach, tak więc ich doświadczenie w meczach „okręgówki” na pewno jest bezcenne. Błonianka w ostatnim meczu zremisowała 1-1 w Złotokłosach z tamtejszą Perłą. Jedyną bramkę dla KS-u zdobył Tomasz Sieński który jest najlepszym strzelcem zespołu z Błonia. Obecnie zespół naszego jutrzejszego przeciwnika zajmuje miejsce 6 w ligowej tabeli gromadząc 11 punktów w 5 rozegranych dotychczas meczach. Zespół trenera Popińskiego 3 razy wygrywał i 2 spotkania zremisował.

Naprzeciwko stanie drużyna która w tym sezonie również ma wysokie aspiracje. LKS Chlebnia w tym sezonie pokazuje dobrą formę. Należy jednak pamiętać że w dotychczasowych spotkaniach podopieczni trenera Smalca mierzyli się z przeciwnikami z doła tabeli. Jedynym wyjątkiem był pojedynek z czołowym zespołem ligi UKS Łady i to starcie niestety przegraliśmy. Na pewno mecz z Błonianką pokaże w jakim kierunku będziemy zmierzać gdyż ten zespół prezentuje solidny poziom. W ostatnie3j kolejce pokonaliśmy Laurę Chylice 3-2. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Kamil Świtalski x2 oraz Wiktor Żegliński. Obecnie zajmujemy miejsce 5 w tabeli z dorobkiem 12 punktów.

Ciężko wskazać faworyta w jutrzejszym meczu. Najprostszym rozwiązaniem byłoby na postawienie w tym spotkaniu tezy iż mecz zakończy się remisem ale piłka bywa nieobliczalna. Mamy nadzieję że zobaczymy dobre widowisko sportowe w wykonaniu obydwu drużyn. Jednak jak to mawia trener Smalec „Zawsze gramy o zwycięstwo” i z takim celem jutro wyruszamy do Błonia!

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 13:30 w Błoniu. Serdecznie zapraszamy!!!

Mecz jako sędzia główny poprowadzi Pan Bieniek zaś asystować mu będą Panowie Witak i Szczęsny. Obserwatorem spotkania będzie Pan Wysocki.

: Marcin Wojciechowski.