dzisiaj: 318, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 410

Laura pokonana!!!

• autor: bercikm, 2014-09-04 15:26

Kolejne ligowe zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Rafała Smalca. Tym razem 3 cenne punkty zdobyliśmy, pokonując Laurę Chylice.

Początek spotkania wcale nie zapowiadał tego że mecz ten będzie łatwy i przyjemny. W pierwszej połowie lepszym zespołem byłi goście którzy lepiej operowali piłką i sprawiali tzw. lepsze wrażenie piłkarskie. Efektem gol zdobyty przez Laurę w 26 minucie meczu. Chlebnia jednak w 42 minucie doprowadziła do wyrównania. Swojego 5 gola w sezonie zdobył niepilnowany w polu karnym Laury Wiktor Żegliński.

W 2 odsłonie Chlebnia zaczeła grać tak jak do tego zdążyliśmy przywyknąć. Szybko, pomysłowo i atrakcyjnie dla oka. Na efekty długo nie musieliśmy czekać. Wynik podwyższyl Kamil Świtalski. Ten sam zawodnik zdobywa 3 gola po dobrej centrze z rzutu rożnego Marcina Ejsmonta. W kolejnych minutach mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji do podwyższenia rezultatu i spokojnego dowiezienia zwycięstwa lecz brakowało nam skuteczności. Tą wykazali się w doliczonym czasie gry goście którzy strzałem z rzutu karnego zmniejszają ostatecznie rozmiary porażki.

Odniesione zwycięstwo było już 4 w sezonie. Pozwoliło nam również awansować w ligowej tabeli na 5 miejsce. A już w najbliższą sobotę o godzinie 13:30 czeka nas hit następnej kolejki. Udamy się na mecz do Błonia na spotkanie z tamtejszą Błonianką. Mecz zapowiada się nam niezwykle ciekawie tak więc serdecznie zapraszamy Państwa do przybycia na to spotkanie!

LKS Chlebnia - Laura Chylice 3-2 ( 1-1 )

Bramki dla LKS-u: Kamil Świtalski x2, Wiktor Żegliński

Skład;Mikus-Paciorkowski,Swiderski,Dryka,Bartek Piórkowski-Zwierzchowski(62"Mateusz Piórkowski)Kulesza(88"Szulowski)Ejsmont,Żeglinski-Kakietek,Switalski(85"Krogulec)