Mamy lidera!!!

• autor: bercikm, 2014-09-01 08:45

Fakt, wierzyliśmy w nasz zespół rezerwowy. Wiedzieliśmy że może on pozytywnie zaskoczyć ale na pewno wielce zaskakującym jest że zespół podopiecznych trenera Dariusza Świderskiego po 4 rozegranych kolejkach jest liderem tabeli A-klasy. Jako jedyny zespół nie stracił jeszcze punktów i liczymy że takowy stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej.

W sobotę udaliśmy się do Radziwiłłowa na mecz z tamtejszym Relaxem. Przed spotkaniem ciężko było wskazać faworyta. Owszem Chlebnia była w czołówce tabeli zaś Relax na jej szarym końcu ale należy pamiętać że nasi gracze to tegoroczny beniaminek ligi zaś piłkarze z Radziwiłłowa w tej klasie rozgrywkowej występuje od wielu lat. Tym bardziej w przekonaniu że będzie to ciężki mecz utwierdziła nas pierwsza połowa w której to toczyła się wyrównana gra. Lepiej się w niej odnaleźli gracze LKS-u którzy jako pierwsi zdobywają gola. Strzelcem został Kamil Piórkowski. Niestety goście w tej odsłonie doprowadzili do wyrównania. Bramek w pierwszej połowie mogło być więcej ale Marcin Fornalik trafił w poprzeczkę zaś gracz gospodarzy w słupek.

Po zmianie stron trwała już tylko dominacja naszego zespołu. Gospodarze byli tylko tłem dla rozpędzającej się z każdą minutą Chlebni. Efektem kolejne gole zdobywane przez naszą drużynę. Bramki zdobywali kolejno: Marcin Fornalik, Paweł Pękacz, Norbert Sieczka oraz 2-krotnie Przemek Kierzkowski z rzutów karnych. Mecz kończy się Relaksem tylko i wyłącznie dla naszej drużyny która wygrywa to starcie 1-6.

Dzięki temu zwycięstwo Chlebnia jest samodzielnym liderem w tabeli. Na co stać ten zespół? Trzeba chyba jeszcze poczekać kilka kolejek które odpowiedzą na to pytanie. Warto przypomnieć że nie możliwym jest aby 2 zespoły reprezentujące tą samą drużynę grały w tej samej klasie rozgrywkowej. Gdyby jednak pierwszy zespół uzyskał promocję do IV ligi rezerwy mogłyby grać w lidze okręgowej. Jednak wracamy na ziemię i skupiamy się na kolejnym spotkaniu rezerwistów. A te zostanie rozegrane w sobotę 6 września o godzinie 16:30 na Chlebni. Przeciwnikiem będą rezerwy Grodziskiej Pogoni. Mecz derbowy na którym nie może Państwa zabraknąć! Serdecznie zapraszamy!

Relax Radziwiłłów - LKS II Chlebnia 1-6 ( 1-1 )

Bramki: Piórkowski Kamil, Fornalik Marcin, Pękacz Paweł, Sieczka Norbert, Kierzkowski Przemek 2

Starbała Grzegorz - Michałowski Krzysztof (75 Rogoś Marcin), Kierzkowski Przemek, Wieteska Sebastian, Piórkowski Kamil - Przygoda Paweł (46 Pękacz Paweł), Wacławski Tomasz, Pietraszko Maciej (45 Bojara Arek), Fornalik Marcin - Zdulski Marcin, Sieczka Norbert (65 Głowacki Sławek)