dzisiaj: 398, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 490

Rezerwy zawróciły Naprzód!

• autor: bercikm, 2014-08-25 14:03

Podopieczni trenera Dariusza Świderskiego nie przestają zadziwiać! W 3 kolejnym spotkaniu odnoszą 3 zwycięstwo i wraz z Piastem Feliksów przodują w tabeli A-klasy!

Od początku spotkania z Naprzodem Stare Babice mieliśmy pełną kontrolę nad meczem. Już w 4 minucie obejmujemy prowadzenie. Pięknym, długim podaniem do Marcina Fornalika popisał się Przemek Kierzkowski a "Fornalowi" nie pozostało nic innego jak zdobyć gola i tak też się stało. W 32 minucie Norbert Sieczka strzałem głową z rzutu rożnego zdobywa dla nas 2 gola. W 40 minucie meczu w pierwszej swojej akcji goście zdobywają gola kontaktowego. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Chlebnia przeważała ale to goście w 70 minucie doprowadzają do wyrównania. Naprzód myślał że ten mecz może wygrać i skupił się na atakowaniu bramki strzeżonej przez Grześka Starbałę. Jednak ta taktyka okazała się dla gości katastrofalna w skutkach. Chlebnia niczym wytrawny bokser wypunktowała Naprzód 2 golami autorstwa Arka Bojary. Tym samym kolejny mecz zakończył się kolejną naszą wygraną!

Rozpędzone rezerwy Chlebni w sobotę udadzą się do Radziwiłowa na mecz z tamtejszym Relaxem. Czy po meczu gracze LKS-u wrócą zrelaksowani po zdobyciu kolejnych punktów? Przekonamy się już 30 sierpnia! Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00 na boisku w Bartnikach. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

LKS II Chlebnia - Naprzód Stare Babice 4-2 ( 2-1 )

Bramki dla LKS-u: Arek Bojara x2, Marcin Fornalik, Norbert Sieczka