Zapowiedź piłkarskiego weekendu!!!

• autor: bercikm, 2014-08-22 09:19

Przed nami kolejna dawka sportowych emocji. W najbliższą niedzielę nasze obydwie drużyny seniorskie na swoich obiektach podejmować będą ligowych rywali.

Pierwsza do boju ruszy „jedynka”. Podopieczni trenera Rafała Smalca o godzinie 11:00 gościć i podejmować będą spadkowicza z IV ligi UKS Łady. Nasz najbliższy przeciwnik swoją działalność sportową rozpocząl w roku 2000. Zespół podopiecznych trenera w poprzednim sezonie zajął miejsce 15 w tabeli IV ligi a ta lokata oznaczała spadek do ligi okręgowej. Do utrzymania zabrakło zaledwie 2 punktów…W obecnych rozgrywkach zespół UKS-u ma na koncie 1 wygraną oraz przegraną. W ostatniej kolejce ulegli Perle Złotokłos 1-3. UKS obecnie zajmuje miejsce 6 w tabeli.

Zespół naszej Chlebni po 2 spotkaniach z kompletem punktów plasuje się na 2 pozycji w tabeli. W ostatniej kolejce odprawiliśmy z kwitkiem gości z Teresina pokonując tamtejszy Klub Sportowy 6-2 ( bramki dla Chlebni zdobywali: Marcin Ejsmont x2, Wiktor Żegliński x2, Łukasz Kakietek, Kamil Świtalski ) Pomimo kolejnego okazałego zwycięstwa nie wszystko w zespole funkcjonowało tak jakby sobie tego życzył trener Smalec. Przede wszystkim skazą pozostaje 2 połowa spotkania z Teresinem. Mamy nadzieję że takie granie było ostatnim jakie oglądaliśmy.

Spotkanie jak sędzia główny poprowadzi Pan Chmiel zaś asystować mu będą Panowie Brenda oraz Skoneczny.

Nasze rezerwy zaś o godzinie 14:30 na starym obiekcie na Chlebni mierzyć się będą z Naprzodem Stare Babice.

Zespół najbliższego przeciwnika jeszcze niedawno, bo w sezonie 2011/2012 występował na poziomie IV ligi. Sezon później w lidze okręgowej Naprzód mierzył się z pierwszą drużyną Chlebni ( 2-krotna nasza wygrana, jeden mecz wygrany walkowerem ) W tym też sezonie gracze ze Starych Babic spadli do A-klasy i występują tam po dzień dzisiejszy. W ostatniej kolejce ligowej Naprzód pokonał 4-1 rezerwy Mszczonowianki Mszczonów. Obecnie w tabeli zespół ten zajmuje 10 miejsce.

Nasi piłkarze nie zwalniają tempa. W 2 spotkaniu znowu zainkasowali 3 punkty. Na ciężkim Płochocinie w dniu wczorajszym pokonali gospodarzy 2-3 ( bramki dla Chlebni: Marcin Fornalik, Marcin Zdulski, Norbert Sieczka ) Obecnie zajmują wysokie 3 miejsce w tabeli. Choć to początek sezonu i wiele się jeszcze może zdarzyć LKS jest obecnie największym wygranym sezonu. Mamy nadzieję że piękny zwycięski sen będzie trwał jeszcze długo!

Spotkanie rezerw jako sędzia główny poprowadzi Pan Mandes zaś asystować mu będą Panowie Przybysz i Lewandowski. Obserwantem spotkania będzie Pan Wysocki.

Serdecznie zapraszamy na spotkania naszych drużyn!!!

: Marcin Wojciechowski