Rezerwy z kolejnym kompletem punktów!!!

• autor: bercikm, 2014-08-20 22:28

Nie zwalniają tempa gracze rezerwowi Chlebni. W swoim 2 meczu na poziomie A-klasy pokonały w meczu wyjazdowym FC Płochocin 2-3! Bramki zdobywali dla naszej drużyny: Marcin Fornalik, Marcin Zdulski oraz Norbert Sieczka!

Mecz zaczął się idealnie dla Chlebnii, już na początku spotkania wynik otworzył Marcin Fornalik po podaniu Krzysztofa Michałowskiego. Po zdobytej bramce nasza drużyna dominowała. Po chwili ładnym uderzeniem z powietrza w samo "okienko" bramki Marcin Zdulski podwyższa prowadzenie. Po drugiej straconej bramce gospodarze wiedząc że mecz wymyka się spod kontroli zaczęli groźniej atakować. Dosyć szybko wywalczyli rzut karny. Na nasze szczęście Grzegorz Starbała wygrał ten pojedynek nerwów. Jednak co się uciecze... Pod koniec pierwszej połowy gospodarze zdobywają bramkę kontaktową. Znowu rzut karny, tym razem wykorzystany przez gracza Płochocina. Do końca pierwszej wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie więcej przy piłce byli gospodarze i to oni prowadzili grę. Jednak nie stwarzali sobie groźniejszych okazji. O wiele klarowniejsze okazje mieli zawodnicy LKS-u, jednak źle rozwiązywali kontrataki. W 80 minucie Płochocin po rzucie rożnym i strzale głową doprowadza do wyrównania. Na szczęście nasza drużyna odpowiada w najlepszy możliwy sposób. Po rzucie rożnym, wykonywanym przez Tomasza Wacławskiego bramkę zdobywa Norbert Sieczka i tym samym zapewnia nam cenne 3 punkty wywalczone na ciężkim terenie.

Drugi mecz i drugie zwycięstwo! Czy LKS utrzyma formę i w kolejnym spotkaniu sięgnię po pełną pulę punktową? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę 24 sierpnia kiedy to o godzinie 14:30 na Chlebni gościć i podejmować będziemy Naprzód Stare Babice. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Skład LKS-u II Chlebnia: Grzegorz Starbała - Krzysztof Michałowski - Daniel Kupiec ( '75 Marcin Badowski ) - Przemek Kierzkowski - Kamil Piórkowski - Maciej Pietraszko - Tomasz Wacławski - Marcin Zdulski - Marcin Fornalik - Norbert Sieczka ( '90 Marcin Rogoś ) - Paweł Przygoda ( '60 Sławek Głowacki )

Bramki: Marcin Fornalik, Marcin Zdulski, Norbert Sieczka

autor: ~szugertedi 2014-08-21 09:32:22

avatar Meczyk generalnie nie najgorszy ale za dużo przestojów no i nie potrzebnie sobie nerwówkę w końcówce zrobiliśmy - takie sytuacje jak mieliśmy w II połowie powinniśmy kończyć bramkami. Taktycznie byliśmy znacznie lepsi od Płochocina co potwierdza fakt iż z gry nie mieli praktycznie żadnej okazji do strzelenia (obie bramki po stałych fragmentach). W każdym razie cel jaki nakreśliśmy tj. 3 pkt osiągnięty za co należą sie brawa dla całej drużyny. Plus dwie asysty Krzyśka oraz obroniony karny Grześka (jak by słuchał podpowiedzi to by dwa obronił:)) minusy - zamknięta Biedronka o 20:00 hehe