Zapowiedź piłkarskiej środy - seniorzy!!!

• autor: bercikm, 2014-08-18 14:42

W najbliższą środę o godzinie 17:30 wszystkie drogi prowadzą na Chlebnie. To właśnie tutaj odbędzie się mecz 2 kolejki ligi okręgowej w której to współautorami widowiska sportowego będą gospodarze meczu Ludowy Klub Sportowy Chlebnia oraz goście reprezentujący KS Teresin. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Teresinie ale w porozumieniu obydwu zarządów zadecydowano iż pierwszy mecz w rundzie jesiennej odbędzie się na Chlebni, rewanż w Teresinie. Gospodarzem środowego meczu będzie LKS Chlebnia.

Podopieczni trenera Marcina Kaczorowskiego ostatniego spotkania nie będą mile wspominać gdyż ulegli 2-0 w meczu wyjazdowym Perle Złotokłos. W ostatnim sezonie Teresinianie do końca walczyli o zachowanie bytu w lidze okręgowej. Ostatecznie zespół ten zajął 10 miejsce. W poprzednich rozgrywkach zremisowaliśmy 1-1 oraz wygraliśmy 3-1 z zespołem Teresina. Jak widać mecze z tym przeciwnikiem nam "pasowały" Należy jednak przypomnieć iż w tych spotkaniach oglądaliśmy zacięte widowiska oraz dobrą piłkę w wykonaniu zawodników.

Kompletnie odmienne nastroje panują w obozie Chlebni. Podopieczni trenera Rafała Smalca pokonali pewnie w pierwszym spotkaniu 5-0 Rysia Laski i obecnie zajmują wysokie 3 miejsce w tabeli. Trener ostatniego przeciwnika Jacek Sękowski stwierdził że widzi w Chlebni kandydata do awansu...cóż - nie ma mamy nic przeciwko temu! Aby tak się jednak stało należy gromadzić cenne punkty.

Czy LKS pokona graczy Teresina i nadal będzie w czołówce ligi? Przekonamy się już w środę o godzinie 17:30 przychodząc na Chlebnie i dopingując naszych graczy! Liczymy na waszą obecność!

Liczymy również na sprzyjającą pogodę która pozwoli na organizację meczu podobną do tej z ostatniego spotkania.

Zapraszamy - emocje gwarantowane!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Stachowiak zaś asystować mu będą Pan Dudek oraz ( sędzia nieznany )

: Marcin Wojciechowski