dzisiaj: 573, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 665

Wymarzony debiut rezerw!!!

• autor: bercikm, 2014-08-15 20:58

Lepszego debiutu podopieczni trenera Dariusza Swiderskiego nie mogli sobie wymarzyć. W pierwszym inauguracyjnym, historycznym meczu na poziomie A-klasy druga drużyna Chlebni pokonuje 5-2 Partyzanta Leszno. 3 punkty na dobry początek zdobyte!!!

Mecz lepiej zaczęła nasza drużyna po której nie było widać tremy w starciu z zespołem zaprawionym w bojach w "serie A". Choć i nasi niektórzy piłkarze w swojej przygodzie z piłką grali nie tylko na tym szczeblu rozgrywek ale i wyższym. Groźnymi strzałami bramkarza gości próbowali zaskoczyć Michał Zwierzchowski oraz Przemek Kierzkowski, jednak bez bramkowego rezultatu. Goście również mieli bardzo dborą okazję do wyjścia na prowadzenie. Po bardzo dobrym uderzeniu gracza Partyzanta, fantastyczną interwencją popisał się Grzegorz Starbała który końcami palców wybija piłkę zmierzającą do naszej bramki. W 40 minucie kolejna historyczna chwila. Chlebnia zdobywa gola a pierwszym strzelcem zostaje Paweł Krogulec który w zamieszaniu w polu karnym gości zachował zimną krew i skierował futbolówkę do "sieci" Pierwsza połowy zakończyła się skromnym prowadzeniem naszego zespołu.

2 połowę spotkania lepiej rozpoczęli goście którzy dość szybko doprowadzili do wyrównania. Zespół z Leszna przeważał ale to Chlebnia zdobywała gole. Wpierw podyktowany rzut karny za faul na Zwierzchowskim na gola zamienia Przemek Kierzkowski. Chwilę później jednak bohater poprzedniej akcji stał się antybohaterem gdyż po faulu w polu karnym, nie dość podyktowanego rzutu karnego dla gości, dodatkowo drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną ujrzał Kierzkowski. Goście doprowadzają do wyrównania. na całe szczęście kolejne minuty były dla nas szczęśliwe. Zabójcze kontry pozwoliły nam zdobywać gole. Wpierw W 78 minucie Marcin Fornalik zdobywa 3 gola. W 82 minucie na listę strzelców wpisał się Michał Zwierzchowski. Dzieła zniszczenia dokonał Marcin Fornalika który w 87 minucie zdobywa 5 gola który jak się później okazało był ostatnim w tym spotkaniu!

Nasze pierwsze punkty stały się faktem. Cieszą nie tylko one ale i umiejętności zaprezentowane przez naszych graczy. Liczymy że w kolejnych meczach takie piękne chwilę będziemy nadal doświadczać. Kolejny mecz rezerwiści rozegrają w najbliższą środę kiedy to o godzinie 18:00 w Płochocinie mierzyć się będą z tamtejszym klubem sportowym.

W dniu dzisiejszym wykonane zostały zdjęcia grupowe i indywidualne zespołu rezerwowego. Dostępne są one na naszej stronie internetowej w zakładce drużyny rezerwowej a także w rozwinięciu tej wiadomości. Zapraszamy!

Skład LKS-u II Chlebnia:

Starbała Grzegorz - Przygoda Bartek, Piórkowski Kamil, Kierzkowski Przemek, Przygoda Paweł (80 Głowacki Sławek) - Zwierzchowski Michał, Wacławski Tomasz, Pietraszko Maciej, Krogulec Paweł (46 Fornalik Marcin) - Zdulski Marcin (70 Badowski Marcin), Sieczka Norbert (60 Michałowski Krzysztof)

Bramki: '40 Krogulec Paweł, '65 Kierzkowski Przemek, '78 Fornalik Marcin, '82 Zwierzchowski Michał, '87 Fornalik Marcin