Ryś na inauguracje sezonu!

• autor: bercikm, 2014-08-13 14:02

Pomimo iż debiut w rozegraniu ligowego meczu na nowym obiekcie Chlebni przypadł na ostatnie spotkanie zeszłego sezonu przeciwko Sarmacie Warszawa to tak naprawdę ten sezon można śmiało powiedzieć będzie przełomowy w dziejach Chlebni.

Oto na nowym obiekcie drużyna seniorską której szkoleniowcem jest Rafał Smalec walczyć będzie o ligowe punkty na kameralnym, ale pięknym obiekcie który jest powodem do dumy dla wszystkich mieszkańców Chlebni jak i osób związanych z tym klubem.

A walka o jak najwyższą pozycję rozpocznie się 15 sierpnia kiedy to o godzinie 11:00 na inauguracje sezonu ligowego 2014/2015 zmierzymy się z Rysiem Laski. Zespół ten w ostatnim sezonie zajął 10 miejsce w III grupie Warszawskiej ligi okręgowej. Ostatni raz z tym zespołem mierzyliśmy się w sezonie 2012/2013 i mamy mieszane uczucia. Również i wtedy w pierwszym spotkaniu przyszło nam grać z tymże przeciwnikiem. Pokonaliśmy wtedy ten zespół 1-0 zaś w rewanżu lepsi okazali się gracze Rysia pokonując nas 2-0. Powtórka tylko tego pierwszego meczu jak najbardziej mile widziana. Wszak liczy się komplet punktów.

Nasz zespół w przerwie między sezonami został wzmocniony następującymi graczami: Kamil Wójcik ( Pogoń ), Bartłomiej Wieteska ( Pogoń ), Paweł Krogulec ( Wisła Maciejowice ) oraz Aleksander Mikus ( KS Konstancin )

Nowy obiekt daje nowe możliwości i takowe chcemy wykorzystać. Już od pierwszego meczu chcemy wprowadzić pewne udogodnienia jak chociażby: prowadzenie zawodów przez spikera czy też oprawę muzyczną spotkania. Mamy nadzieję że plany te nie "spalą na panewce"

Najważniejsza jednak jest Państwa obecność dlatego serdecznie Państwa zapraszamy i gorąco zachęcamy do przyjścia na stadion Chlebni. Drużyna LKS-u stawia sobie coraz to wyższe cele i chcielibyśmy aby i Państwo swoją obecnością i dopingiem sprawiali że nasza Chlebnia będzie w dalszym stopniu systematycznie się rozwijać.

ZAPRASZAMY!!!

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Pan Ciecierski. Asystować na liniach mu będą Panowie Wroński i Piotrowski.

Pełna kadra LKS-u na sezon ligowy 2014/2015 w lidze okręgowej dostępna jest zakładce: Liga okręgowa ( kadra )